این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کتاب های پایه دوازدهم تجربی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کتاب های پایه دوازدهم تجربی را از این سایت دریافت کنید.

  پایه دوازدهم

  پایه دوازدهم

  فارسی (3) کد کتاب: 112201 نگارش (3) کد کتاب: 112202 دین و زندگی (3) کد کتاب: 112204 عربی، زبان قرآن (3) کد کتاب: 112206 شیمی (3) کد کتاب: 112210 ریاضی (3) کد کتاب: 112211 ریاضی و آمار (3) کد کتاب: 112212 زیست شناسی (3) کد کتاب: 112216 هویت اجتماعی کد کتاب: 112220

  تعلیمات ادیان الهی و اخلاق (3) - ویژه اقلیت های دینی

  کد کتاب: 112228 انگلیسی (3) کد کتاب: 112230

  کتاب کار انگلیسی (3)

  کد کتاب: 112231

  مدیریت خانواده و سبک زندگی (دختران)

  کد کتاب: 112240 فیزیک (3) کد کتاب: 112244

  مدیریت خانواده و سبک زندگی (پسران)

  کد کتاب: 112245 سلامت و بهداشت کد کتاب: 112268

  منبع مطلب : chap.sch.ir

  کتاب درسی دوازدهم تجربی

  بانک کتاب مارکا امکان خرید کتاب‌های درسی دوازدهم تجربی را به صورت کلی و تک جلدی برای دانش آموزان فراهم کرده. برای خرید کتب درسی دوازدهم تجربی وارد سایت شوید

  کتاب های دوازدهم تجربی

  در سال‌های پایانی تحصیل به‌طور هم‌زمان با افزایش حجم مطالب درسی، نحوه ارائه محتوا نیز اهمیت پیدا می‌کند. چراکه با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون کنکور سراسری، مراکز آموزشی به دنبال بهترین روش برای آماده‌سازی دانش آموزان خود هستند. در این میان اضطراب دانش آموزان نیز با رسیدن به‌روزهای پایانی سال بیشتر می‌شود چون علاوه بر کنکور، شرکت در امتحانات نهایی را پیش روی خود می‌بینند.

  دشواری پذیرش در رشته‌های پزشکی دانشگاه‌های سراسر کشور ارزش محتوای ارائه‌شده در پایه دوازدهم تجربی و کتاب‌های این مقطع را نشان می‌دهد. تعداد بالای شرکت‌کنندگان در کنکور پزشکی، مسئولیت مراکز آموزشی را در آخرین سال تحصیلی دوچندان می‌کند.

  درسی فیزیک 3 دوازدهم رشته تجربی

  60,000 تومان

  درسی زیست شناسی 3 دوازدهم

  60,000 تومان

  درسی ریاضی 3 دوازدهم تجربی

  60,000 تومان

  درسی کار زبان انگلیسی 3 دوازدهم

  درسی نگارش 3 دوازدهم

  درسی فارسی 3 دوازدهم

  درسی شیمی 3 دوازدهم 60,000 تومان

  درسی زبان انگلیسی 3 دوازدهم

  درسی دین و زندگی 3 دوازدهم

  درسی هویت اجتماعی دوازدهم

  درسی عربی، زبان قرآن 3 دوازدهم تجربی – ریاضی

  درسی سلامت و بهداشت دوازدهم

  سوالات متداول

  01

  کتب درسی دوازدهم تجربی چند جلد است؟

  02

  خرید کتاب های دوازدهم تجربی به صورت تک جلدی نیز ممکن است؟

  کتب درسی دوازدهم تجربی شامل چه درس‌هایی می‌شود؟

  کتاب‌های درسی پایه دوازدهم تجربی شامل دین و زندگی، هویت اجتماعی، عربی، فیزیک، سلامت و بهداشت، شیمی، ریاضی، فارسی، زیست‌شناسی، انگلیسی، کتاب کار انگلیسی و نگارش می‌شود.

  بسیاری از آموزگاران، کتاب کمک درسی را به‌عنوان مکمل کتاب‌های رسمی سال تحصیلی پیشنهاد می‌کنند که علاوه بر سبک کردن بار سنگین محتوای درسی، با حل مسئله بیشتر در این مجموعه کتب از استرس دانش آموزان کاسته می‌شود.

  سال پایانی تحصیل در رشته علوم تجربی به دلیل این که بیشترین متقاضی را در میان کلیه رشته‌ها در کنکور سراسری دارد، از اهمیت بسیاری برخوردار است. تمرین‌های پرشماری که در این کتاب‌های کمک‌آموزشی و کتاب‌های کنکور در اختیار دانش آموزان قرار می‌گیرد، بهترین ابزار برای آمادگی بیشتر داوطلبان به شمار می‌رود.

  خرید کتاب درسی دوازدهم تجربی به‌صورت تک‌جلدی

  در اختیار داشتن کتاب‌های پایه‌های دهم و یازدهم در سال آخر تحصیل برای کسب آمادگی شرکت در کنکور ضروری است. مارکا کتاب فرصت خرید کتاب درسی به‌صورت تک‌جلدی را برای تمامی داوطلبان مهیا کرده است. همچنین با خرید کتب درسی دوازدهم تجربی به صورت آزاد، کتاب‌های درسی را در هر مقطع زمانی از سال تحصیلی نیاز در اختیار خواهید داشت.

  خرید کتاب درسی دوازدهم تجربی به‌صورت آنلاین از مارکا کتاب

  بانک کتاب مارکا یکی از مرجع‌های خرید اینترنتی کتاب درسی و کمک‌درسی، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای تهیه کتب آموزشی با سرویس رایگان است. در این سایت علاوه بر امکان خرید تک‌جلدی، پک‌های کامل کتب درسی نیز آماده فروش هستند.

  برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به بخش راهنمای خرید مراجعه کرده و یا با شماره‌گیری 66400400 از راهنمایی کارشناسان فروش مارکا کتاب بهره‌مند شوید.

  منبع مطلب : markaketab.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید