این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کدام خودرو در طرح یکپارچه بهتر است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کدام خودرو در طرح یکپارچه بهتر است را از این سایت دریافت کنید.

  هفت راز درباره طرح فروش یکپارچه خودرو داخلی

  فرارو نوشت:متقاضیان خرید خودرو داخلی در طرح بزرگ یکپارچه فروش که به اسم فروش بدون قرعه‌کشی هم شناخته می‌شود، باید در قدم اول حساب شخصی وکالتی معرفی کنند و مبلغ ۱۰۰ میلیون در آن بریزند. این پول تا قرعه‌کشی تعیین نوبت و اعلام اولویت‌ها که احتمالا تا آخر فروردین طول می‌کشد، مسدود باقی می‌ماند

  ۱۷ نفر

  ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۴

  هفت راز درباره طرح فروش یکپارچه خودرو داخلی

  فرارو نوشت:متقاضیان خرید خودرو داخلی در طرح بزرگ یکپارچه فروش که به اسم فروش بدون قرعه‌کشی هم شناخته می‌شود، باید در قدم اول حساب شخصی وکالتی معرفی کنند و مبلغ ۱۰۰ میلیون در آن بریزند. این پول تا قرعه‌کشی تعیین نوبت و اعلام اولویت‌ها که احتمالا تا آخر فروردین طول می‌کشد، مسدود باقی می‌ماند

  بزرگترین طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی خارج از فرآیند قرعه‌کشی که توسط ایرانخودرو از روز شنبه ۲۰ اسفند آغاز شده و تا روز سه‌شنبه ۲۳ اسفند ماه ادامه پیدا می‌کند، اسم قشنگی دارد، اما به‌نظر می‌رسد مجریان و طراحانش رندانه تصمیم گرفته‌اند طوری عنوان نامحبوب پیش‌فروش را از روی آن بردارند که به‌هیچ وجه جلوی چشم نباشد. در عوض تا توانسته‌اند روی موارد جذابی مثل پیش‌پرداخت ۱۰۰ میلیون تومانی و فروش بدون انجام قرعه‌کشی مانور داده‌اند. به‌نظر شما یک‌جای کار نمی‌لنگد؟

  شماره یک | واقعا بدون قرعه‌کشی است؟

  طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی را از مدل فروش خودروهای وارداتی کپی‌برداری کرده‌اند. به این ترتیب هم بدون قرعه‌کشی است، هم با قرعه‌کشی. در فروش خودروهای وارداتی متقاضیان ثبت‌نام می‌کنند، در حساب وکالتی خود پول می‌ریزند و منتظر می‌مانند تا در قرعه‌کشی انجام شده، نوبت‌ها و اولویت‌ها مشخص شود. افراد خوش‌شانس که در ابتدای صف انتظار قرار بگیرند این شانس را دارند تا زودتر برای خرید خودرو دست به‌کار شوند. متقاضیان شرکت در طرح بزرگ فروش یکپارچه خودروهای داخلی هم اگرچه از شر فرآیند قرعه‌کشی به‌معنای برد و باخت راحت شده‌اند، اما همچنان برای تعیین اولویت و قرار گرفتن در نوبت انتظار تحویل خودرو باید چشم به‌راه انجام قرعه‌کشی بمانند و توی دلشان خدا خدا کنند که بخت و اقبال یارشان باشد. نتیجه قرعه‌کشی تا اواخر فروردین سال ۱۴۰۲ مشخص نخواهد شد.

  شماره دو | آیا به همه متقاضیان خودرو می‌رسد؟

  متقاضیان خرید خودرو داخلی در طرح بزرگ یکپارچه فروش که به اسم فروش خودرو بدون قرعه‌کشی هم شناخته می‌شود، باید در قدم اول یک حساب شخصی وکالتی به نام سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان معرفی کنند و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان در آن بریزند. این پول تا زمان انجام قرعه‌کشی تعیین نوبت دریافت خودرو و اعلام اولویت‌ها که ممکن است تا آخر فروردین طول بکشد، مسدود باقی می‌ماند. متقاضیانی که تا پایان فرآیند فروش خودرو در چرخه باقی می‌مانند، باید موقع تحویل، قیمت خودرو را به نرخ روز تسویه کنند. غیر این آخری، باقی موارد وسوسه‌کننده خواهد بود. قیمت ماشین‌های عرضه شده در این طرح هم پایین است؛ به‌همین دلیل احتمالا تعداد متقاضیان شرکت در طرح فروش یکپارچه خودروهای داخلی تعدادشان بیشتر از آمار متقاضیان خرید خودرو وارداتی باشد. گفته می‌شود ایرانخودرو خود را برای عرضه ۵۰۰ هزار دستگاه در این شیوه فروش آماده کرده است.

  شماره سه | محدودیت‌های سابق برقرار است؟

  متقاضیان طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو، ابتدای کار شرایط و مقررات معمول فروش در سامانه یکپارچه خودرو را می‌پذیرند. این یعنی سن آن‌ها باید حداقل ۱۸ سال باشند. داشتن گواهینامه رانندگی جزو الزامات قانونی است که روی آن تاکید زیاد انجام گرفته. اگر کسی در حال حاضر صاحب پلاک فعال است، خود به‌خود از گردونه رقابت خارج می‌شود. گروهی که ظرف ۴۸ ماه گذشته از ایرانخودرو و سایپا محصولی خریداری کرده باشند هم پشت همین سد متوقف می‌شوند. اگر کسی با استفاده از طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو، ماشین خریداری کند طبق قانون اجازه ندارد سند آن را به دیگران انتقال دهد. این کار حداقل از نظر قانونی امکان‌پذیر نیست.

  شماره چهار | فرآیند تخصیص خودرو کی تعیین تکلیف می‌شود؟

  متقاضیان شرکت در طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو از روز شنبه ۲۰ اسفند ثبت‌نام می‌کنند. این مهلت تا سه‌شنبه ۲۳ اسفندماه فراهم است و بدون اینکه زمان و موعد ثبت‌نام در سرنوشت افراد تاثیر داشته باشد، به پایان می‌رسد. از همان اول باید ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی بریزید. مرحله دوم از تاریخ ۲۶ تا ۲۸ اسفند اجرا می‌شود؛ در این مرحله متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه esalecar.ir نسبت به ثبت‌نام خودرو مورد نظر اقدام می‌کنند و منتظر قرعه‌کشی می‌مانند. این قرعه‌کشی علاوه براینکه اولویت‌بندی متقاضیان را انحام می‌دهد، برنامه تولید و زمان‌بندی خودرو درخواستی را تعیین تکلیف کرده و به اطلاع متقاضی می‌رساند. این مرحله حداکثر تا پایان فروردین طول خواهد کشید و در تمام این مدت رقم ۱۰۰ میلیون تومان در حساب وکالتی متعلق به خود افراد مسدود شده و نباید به آن دست بزند. آن‌هایی که در اولویت هستند زودتر به خودرو می‌رسد و باقی متقاضیان در لیست انتظار قرار خواهند گرفت تا نوبت‌شان برسد. مثل شیوه فروش خودروهای وارداتی، در طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو هر فرد می‌تواند پس از اعلام نتایج در صورت تمایل برای تحویل گرفتن خودرو در زمان اعلام شده، اقدام کند. این کار با قطعی کردن ثبت‌نام در طرح فروش انجام می‌شود، اما در همین مرحله باید باقی‌مانده رقم خرید را واگذار کرد. قیمت خودرو در طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو بر اساس قیمت روز تعیین می‌شود. افرادی که تمایل به ادامه مسیر نداشته باشند، با اعلام انصراف از طرح، مبلغ مسدود شده در حساب شخصی وکالتی خود را آزاد می‌کنند.

  شماره پنج | شانس تحویل خودرو چقدر است؟

  آمارها می‌گویند از سال ۱۳۹۷ تا ۱۴۰۰ هر سال کمتر از یک میلیون دستگاه و حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ هزار دستگاه خودرو در کشور تولید می‌شد که ۲۰ درصد آن به‌شکل ناقص در کارخانه می‌ماند. در سال ۱۴۰۱ اوضاع کمی بهتر شد و آمارها می‌گویند تا همین اواخر خودروسازان با تحقق رشد ۴۰ درصدی، موفق به ساخت یک میلیون و ۳۰۰ هزار دستگاه شده‌اند. این آمار از طرف وزارت صمت اعلام شده و احتمالا تجمیع شده است.

  شماره شش | کدام خودروها عرضه می‌شوند؟

  طرح فروش بدون قرعه‌کشی ایرانخودرو با عرضه سه‌مدل پژو ۲۰۷، شامل دنده دستی، گیربکس اتومات و نمونه مجهز به موتور TU3، به اضافه دنا پلاس دستی و اتوماتیک، تارا دستی و اتومات، سورن پلاس بنزینی و گازسوز، پارس ELX با موتور XUP و پارس سفارشی با موتور XUP انجام می‌شود. سایپا هم قرار است در طرحی مشابه اجرا کند و در آن بدون قرعه‌کشی شاهین G، کوییک R دستی و اتوماتیک، کوییک اتومات و کوییک S بفروشد. گفته می‌شود کرمان خودرو با عرضه وانت دوکابین KMC، جک S5 و جک S3 به طرح خواهد پیوست و مدیران خودرو نیز به عرضه آریزو ۶ پرو اکسلنت، آریزو پنج توربو، تیگو هشت پرومکس، X22 و X55 پرو، تیگو هفت پرو اکسلنت و تیگو هشت پرو روی می‌آورد.

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه مشخص شد

  از امروز شنبه بیست اسفندماه، مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز می‌شود.

  خودروهای موجود در طرح جدید سامانه یکپارچه مشخص شد

  کد خبر : ۱۰۵۸۳۶ شنبه، ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۰:۱۷ ۷۸۲۶۸ بازدید

  از امروز شنبه بیست اسفندماه، مرحله اول طرح بزرگ عرضه یکپارچه خودرو‌های داخلی بر مبنای لیست نوبت دهی آغاز می‌شود.

  خودرهای سامانه یکپارچه مشخص شد.

  1. ایران خودرو 

  وانت آریسان پژو ۲۰۷ اتومات پژو ۲۰۷ دستی پژو ۲۰۷ Tu3 دناپلاس دستی تارا دستی تارا اتوماتیک سورن پلاس دوگانه سورن پلاس بنزینی دناپلاس اتومات پارس ساده پارس  ELX XUP پارس سفارشی XUP

  2. سایپا

  شاهین جی کوییک آر اتومات کوییک آر دستی کوییک اتومات کوییک اس

  3. آرین پارس موتور

  لاماری

  4. فردا موتور

  Fmc-sx5 Fmc-t5 Suma m4

  5. مکث موتور

  تیارا

  6. گروه خودرو سازی ایلیا

  دایون Y5

  7. مدیران خودرو

  آریزو 6 پرو اکسلنت آریزو 5 توربو تیگو 8 پرو مکس ایکس 22 پرو ایکس 55 پرو تیگو 7 پرو اکسلنت تیگو 8 پرو

  نکته: طرح جوانی جمعیت هم نیاز به افتتاح حساب و موجودی 100 میلیون تومان خواهد داشت.

  اخبار مرتبط

  ممنوعیت ورود پراید و پیکان به جریزه کیش

  نحوه فروش خودرو در پسا قرعه‌کشی

  جدول اقساط وام 25 میلیونی خودرو 4 تا 7 ساله+ لیست تکمیلی

  ثبت نام بدون قرعه کشی محصولات سایپا و ایران خودرو

  اعلام خودرو‌های فروش فوق العاده ایران خودرو و سایپا

  دیدگاه ها

  مردمان:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۳:۳۳:۲۵ 21 64

  چرا شاهین اتو بعد یکسال نمایش و تبلیغات نمیاد بیرون؟؟؟

  محمدضا:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۲۱:۰۹ 18 27

  کو شرکت مدیران خودرو ؟؟؟؟

  محسن:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۱:۳۲:۳۰ 10 23

  قرار بود مدل هایی مثل دنا و تارا و شاهین و ... از طریق بورس کالا ارائه بشن، الان همه چیز باهم یکی شده

  مصطفی:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۳:۴۴:۴۰ 38 6

  207tu3 چه پیشرفت عظیمی......

  ناشناس:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۴:۳۷:۱۰ 8 48

  پرواز قیمت ۲۰۶ و پارسlx

  حسنی:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۸:۱۷:۴۶ 15 11

  محصولات مدیران خودرو را ننویسید چون دو بار آخر همین آخر سال گران کردند محصولات وطنی خودمان خیلی با کیفیت تره

  ماشاا...:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۰۴:۰۵ 70 11

  همه چی هست با تعداد نامحدود فقط مهم اینه که کد ملی با حسابت مسدود بشه که نتونی تو هیچ طرح دیگه ای شرکت کنی

  ناشناس :

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۰۷:۱۴ 20 23

  کرمان خودرو ثبت نام نداره؟؟

  عمو فتح اله♦️:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۰۷:۵۲ 45 134

  به این میگن طرح خوب به به پر قدرت میرم تو صف ثبت نام به هر قیمتی

  میلاد:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۱:۲۰ 38 171

  قطعن دنا پلاس اتومات . عالیه

  رضا :

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۱:۴۳:۵۴ 57 29

  حتما مصرف صدی ۱۴ و فضای اتاقش و نداشتن سیستم پایداری و کیلس و ایرادات مونتاژی عالیه ! حداقل تارا اتومات کمی ارزش خرید داره

  میترا صالحی:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۱۹:۵۶:۴۸ 0 1

  دقیقا منم دنا پلاس اتومات میخرم با پولی که دارم عالیه ایشالا زیاد گرون نشه بدون وام و سختی بتونم بخرمش

  رضا:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۳:۴۶ 24 13

  قرار شد بغیر از بهمن موتور بقیه عرضه بزارن چی شد پس؟؟؟؟

  ناصرالدین شاه:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۳:۴۹ 138 80

  طفلی اونایی که خیال میکنن دولت به نرخ کارخانه الان خودرو تحویلشون میده.اولا قراره 80درصد قیمت کارخانه افزایش پیدا کنه.هر سه ماه همین داستان ادامه داره.حالا قیمت خودرو سال بعد رو حساب کنین

  امیر کبیر جاوید:ایرانی:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۲۰:۴۷ 53 52 داستان نگو ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۴۳:۰۴ 130 44

  دلال جان قیمت هر چی باشه خیلی بهتر از خرید از دلاله

  محمد:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۴۶:۳۶ 125 43

  هر قیمتی بدن بازم خیییلی از قیمت‌های نجومی بازار ارزانتره در میاد یکسال تو نوبت باشم پول به دلال نمیدم آره اینجوریاست

  غضنفر:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۱:۲۹:۱۲ 42 67

  سال بعد قیافت تماشاییه محمدجان.قیمت کارخانه دنا پلاس 700میلیون!!

  كامران:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۲:۵۰:۴۰ 25 12

  هدف جمع آوري نقدينگي مردم هست ، اصلا مگه چقدر توليد دارند كه به 5 ميليون نفري كه هميشه در قرعه كشي ها حاضر بودند بتونند ماشين بدند .

  محمد:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۳:۲۹:۰۱ 39 6

  پاسخ به غضنفر گفتن سی درصد مبیرن رو قیمت کارخانه تو بگو ۱۰۰درصد هم ببرن رو قیمت کارخانه میشه ۳۸۰میلیون بعد دنا ۷۰۰میلیونی از کجا آوردی افتاااااد

  راضد:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۶:۰۵ 50 28

  بخدا شاهین ثبت نام کردم تحویل فوری از پنجم بهمن ماه و هنوز وضعیتش تو سایت میزنه پول حساب وکالتی از بانک دریافت نگردیده است میخام بگم خیالتون راحت این ثبت نام ها حکایت بورس 98 هست فقط ازش فرار کنید تا میتونید

  احسان :مانا:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۱۸:۵۷ 8 3 ماشاالله ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۲۲:۴۵ 18 6

  وقتی تعداد تقاضا زیاد باشه ممکنه دوسال بعد نوبت بشه چیه قیمت روز حالا فکر کنید قیمتا چندمیشه واینکه کرمان موتور قراربود بزارمتسین ولی نزاشته

  فرشید:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۲:۲۱:۴۶ 5 3

  تو سایت یکپارچه نگاه کنی هست

  مستاجر:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۳۷:۳۸ 16 14

  خودرو بسیار خفن و پیشرفته رانا پلاس چی شد پس؟!

  علی :

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۰ ۱۰:۳۹:۵۹ 14 57

  بنظرتون این طرح خوبه یانه ؟؟؟

  میترا صالحی:

  ۱۴۰۱/۱۲/۲۵ ۲۰:۰۱:۲۵ 4 0

  چه بدی داره ما که نمیتونیم دیگینیتی یا کیا سراتو بخریم باید همین دنا یا تارا و اینجور چیزا را بخریم حداکثر 2میلیون نفر ثبت نام کنند میرسه بهمون ایشالا سالی 1500000 تا ظرفیت تولید دارند نگرانی ندارم زیاد

  منبع مطلب : www.iranjib.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید