این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کشتی امیرحسین زارع در قزاقستان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کشتی امیرحسین زارع در قزاقستان را از این سایت دریافت کنید.

  کشتی آزاد جام تورلیخانوف

  پایگاه خبری فوتبالی- امیرحسین زارع با کامبکی استثنایی در فینال جام تورلیخانوف مقابل حریف قزقستانی به مدال طلا رسید.به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، بعد از آنکه امیرحسین فیروزپور در یک دقیقه و با اشتباه فنی فینال وزن 97 کیلوگرم را با شکست سنگین 10 ,کشتی آزاد,امیرحسین زارع,منهای فوتبالی

  کشتی آزاد جام تورلیخانوف| کامبک طلایی زارع حریف قزاق/ شکست پتریاشویلی در لیگ ایران تداعی شد

  پایگاه خبری فوتبالی- امیرحسین زارع با کامبکی استثنایی در فینال جام تورلیخانوف مقابل حریف قزقستانی به مدال طلا رسید.

  به گزارش فوتبالی و به نقل از تسنیم، بعد از آنکه امیرحسین فیروزپور در یک دقیقه و با اشتباه فنی فینال وزن 97 کیلوگرم را با شکست سنگین 10 بر صفر پشت سر گذاشت، امیرحسین زارع در فینال وزن 125 کیلوگرم کشتی آزاد به مصاف باتیرمورزایف، حریف نامدار قزاقستانی رفت.

  زارع که بعد از کسب مدال طلای جوانان جهان، در سال 2021 مدال برنز المپیک و سپس طلای جهان را در سنگین‌وزن از آن خود کرد، درحالی که 8 ماه از تشک دور بوده و در اردوهای اخیر نیز نتوانسته بود تمرین خوبی را به دلیل مصدومیت پشت سر بگذارد، صرفا با چند جلسه تمرین کشتی به قزاقستان رفت.

  او در دور نخست با نتیجه 9 بر 7 اولگ بولتین از قزاقستان را مغلوب کرد و در نیمه‌نهایی نیز  لخاگواگرل مونختور از مغولستان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و فینالیست شد. او در فینال خیلی زود مقابل یوسوپ باتیرمورزایف از قزاقستان غافلگیر شده و با چند بارانداز متوالی 8 امتیاز از دست داد اما در ادامه بخشی از امتیازهای از دست رفته را در سه دقیقه اول جبران کرد و این تایم را 10 بر 7 به اتمام رساند.

  زارع در سه دقیقه دوم، خیلی سریع حریف قزاقستانی را با باراندازهای متوالی تحقیر کرد و این کشتی‌گیر را 21 بر 10 از پیش رو برداشت تا قهرمان جام تورلیخانوف شود.

  پیش از مدال طلای زارع، فیروزپور در 97 کیلوگرم به مدال نقره رسیده بود.

  فردا نیز این رقابت‌ها برای ایران با حضور حسن یزدانی و کامران قاسم‌پور روی تشک دنبال خواهد شد.

  7777

  منبع : footballi.net

  قهرمانی زارع در کشتی آزاد جام «تورلیخانوف» در قزاقستان

  امیرحسین فیروزپور دیگر نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها بود که به مدال نقره وزن ۹۷ کیلوگرم رسید.

  قهرمانی زارع در کشتی آزاد جام «تورلیخانوف» در قزاقستان

  امیرحسین فیروزپور دیگر نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها بود که به مدال نقره وزن ۹۷ کیلوگرم رسید.

  نماینده سنگین وزن کشتی آزاد ایران به مدال طلای تورنمنت رنکینگ قزاقستان رسید.

  کانال عصر ایران در تلگرام

  به گزارش ایسنا، در پایان رقابت های روز نخست کشتی آزاد جام تورلیخانوف قزاقستان، امیرحسین زارع نماینده سنگین وزن ایران و دارنده مدال های طلای جهان و برنز المپیک در دیدار فینال با شکست حریف خود از قزاقستان به مدال طلا رسید.

  زارع در دیدار نهایی این رقابت ها مقابل باتیرمرزایف یوسوپ از قزاقستان به روی تشک رفت و در شرایطی که در همان تایم نخست با نتیجه ۸ بر صفر از حریف عقب افتاد، با توجه به از نفس افتادن حریف در تایم دوم توانست جبران کند و در نهایت با نتیجه ۲۱ بر ۱۰ صاحب برتری شد و به مدال طلا رسید.

  زارع پیش از این در دور نخست نیز با نتیجه نزدیک ۹ بر ۷ اولگ بولتین دارنده مدال طلای آسیا از قزاقستان را شکست داد. وی در دور بعد و در مرحله نیمه نهایی مقابل لخاگواگرل مونختور دارنده مدال برنز جهان از مغولستان با نتیجه ۳ بر صفر به برتری رسید و راهی فینال شد.

  تماشاخانه

  ببینید| ماجرای طلاق گرفتن یک روحانی که در تلویزیون پخش شد

  ببینید| ماجرای طلاق گرفتن یک روحانی که در تلویزیون پخش شد ببینید| یکی از عجایب علم؛ قارچ‌های جنگلی که در شب فانوس دریایی می‌شوند

  فیلم های دیگر

  امیرحسین فیروزپور دیگر نماینده ایران در روز نخست این رقابت ها بود که به مدال نقره وزن ۹۷ کیلوگرم رسید.

  حسن یزدانی در ۸۶ و کامران قاسمپور در وزن ۹۲ کیلوگرم، دو نماینده دیگر ایران در این رقابت ها هستند که فردا (یکشنبه) به مصاف رقبایشان می روند.

  عضویت در اینستاگرام عصر ایران

  نظرات کاربران

  خبر اتفاقی از ۱۵ سال قبل

  خبر بعد خبر قبل

  لینک کوتاه: asriran.com/003XJ2

  ‌گزارش خطا در خبر

  منبع : www.asriran.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید