این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار ریاست جمهوری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار ریاست جمهوری را از این سایت دریافت کنید.

  نشست کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار با رئیس جمهور

  نشست مقامات عالیرتبه شرکت کننده در اولین کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار با رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه 29 دی ماه1401 با حضور میهمانان کشورهای خارجی و سخنرانی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه در سالن اجلاس سران اسلامی برگزار شد.

  نشست کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار با رئیس جمهور

  نشست مقامات عالیرتبه شرکت کننده در اولین کنگره بین المللی بانوان تاثیرگذار با رئیس جمهور شامگاه پنجشنبه ۲۹ دی ماه۱۴۰۱ با حضور میهمانان کشورهای خارجی و سخنرانی آیت الله سیدابراهیم رئیسی رئیس جمهور و حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه در سالن اجلاس سران اسلامی برگزار شد.

  حامد جعفرنژاد ۲۲:۲۶ ۱۴۰۱-۱۰-۲۹ ۰

  http://fna.ir/1tnwvz

  ۱

  ۲

  ۳

  ۴

  ۵

  ۶

  ۷

  ۸

  ۹

  ۱۰

  ۱۱

  ۱۲

  ۱۳

  ۱۴

  ۱۵

  ۱۶

  ۱۷

  ۱۸

  ۱۹

  ۲۰

  ۲۱

  ۲۲

  ۲۳

  ۲۴

  ۲۵

  ۲۶

  ۲۷

  ۲۸

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  حضور زنان از ۵ قاره و ۹۶ کشور در کنگره بین‌المللی "'بانوان تاثیرگذار"

  معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با شرکت بانوانی از ۵ قاره و ۹۶ کشور تشکیل شد.

  جشنواره فجر

  اعلام فیلم‌های جشنواره فجر، نامزدهای جوایز سزار و سرنوشت مبهم «سقوط»

  در پنجمین روز جشنواره تئاتر فجر چه خبر است؟

  هر آنچه از ۲۴ فیلم «سودای سیمرغ» می‌دانیم

  ماجرای تغییر نام کارگردان «بچه زرنگ» چیست؟

  اعلام اسامی "سودای سیمرغ" و رونمایی از پوستر جشنواره فیلم فجر

  شنبه / ۱ بهمن ۱۴۰۱ / ۱۹:۳۳

  دسته‌بندی: خانواده

  کد خبر: 1401110100742

  خبرنگار : 71650

  حضور زنان از ۵ قاره و ۹۶ کشور در کنگره بین‌المللی "'بانوان تاثیرگذار"

  معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری، گفت: کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با شرکت بانوانی از ۵ قاره و ۹۶ کشور تشکیل شد.

  به‌ گزارش ایسنا، انسیه خزعلی در حساب توییتر خود نوشت: «به لطف خدا کنگره بین المللی زنان تاثیرگذار با شرکت بانوانی از ۵ قاره و ۹۶ کشور تشکیل گردید.

  نشست های تخصصی  گوناگونی تشکیل شد، دردهای مشترک و راه حل های متفاوت شنیده شد. ایران اسلامی می تواند مستقل از نهادهای بین المللی محور هم‌اندیشی زنان تاثیرگذار جهان باشد.»

  به گزارش ایسنا، کنگره زنان تاثیر گذار برای نخستین بار ۲۷ دی ماه سال جاری در سطح ملی و ۳۰ دی امسال در سطح بین‌المللی برگزار شد.

  هدف از برگزاری این کنگره تقدیر، بهره‌برداری و حمایت و نیز کمک به رشد و ارتقای خلاقیت و ایده‌های بانوان است.

  زنان شناسایی شده در بخش‌های مختلف اعم از علمی، پژوهشی، نوآوری، اقتصادی، بهداشت و درمان،هنر، بازیگری، عکاسی، نقاشی، کنشگری اجتماعی و اقتصادی، فعالان مدنی، فعالان حوزه محیط زیست، حقوقدانان، فعالین رسانه‌ای و ... در این کنگره شرکت کرده‌اند و تلاش شده است تا از این طریق ارتباطی میان زنان تاثیر گذار در حیطه بین المللی با زنان تاثیر گذار ایرانی برقرار شده و هم‌افزایی برای پیشرفت کشور شکل گیرد.

  شناسایی زنان ایرانی تاثیر گذار از چند طریق اعم از ارتباط با مدیران امور بانوان استانداری‌ها، ارتباط با مردم، ارتباط با حلقه‌های میانی و ثبت نام در سایت «گوهرشاد» انجام شده است. در واقع توانایی‌ها، دستاوردها و رزومه این زنان احصاء شده و نهایتا برترینها از میان ۱۴ هزار زن ایرانی به این کنگره راه یافته‌اند.

  برای شناسایی زنان تاثیرگذار در حیطه بین المللی نیز، از طریق وزارت امور خارجه و سازمان ارتباطات، بنیاد ملی نخبگان، نخبگان ایرانی در سایر کشورها و نیز نیروهای مردمی و حلقه‌های میانی اقدام شده است.

  انتهای پیام خبرنگار مینا عبادی دبیر منیره کربلایی

  موضوعات داغ روز

  پليس شهرداري تهران تهران دستگيري آموزش و پرورش آلودگی هوا وزارت بهداشت کروناویروس

  نظرات

  منبع مطلب : www.isna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید