این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  کوروش اموزگار

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  کوروش اموزگار را از این سایت دریافت کنید.

  همسر رضا پهلوی با چه کسی ازدواج کرد؟ + عکس

  همسر رضا پهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است. وب سایت ضد انقلاب "پیک نت" در خبری از گلایه

  بیوگرافی و زندگینامه - بیوگرافی و زندگینامه مشاهیر آکاایران اخبار بازیگران،اخبار چهره ها،دنیای ستاره ها،اخبار هنرمندان

  همسر رضا پهلوی با چه کسی ازدواج کرد؟ + عکس - اخبار ستاره ها ، اخبار چهره ها ، سلبریتی ها

  کد مطلب : 24524زمان مطالعه : 4 دقیقه

  همسر رضا پهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است. وب سایت ضد انقلاب "پیک نت" در خبری از

  آکاایران همسر رضا پهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است. وب سایت ضد انقلاب “پیک نت” در خبری از گلایه برخی کاربران و مخاطبینش از عدم انتشار علل جدایی رضا پهلوی و همسرش خبرداد. این وب سایت به گونه ای خاص و زیرکانه […]

  همسر رضا پهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است.

  وب سایت ضد انقلاب “پیک نت” در خبری از گلایه برخی کاربران و مخاطبینش از عدم انتشار علل جدایی رضا پهلوی و همسرش خبرداد.

  این وب سایت به گونه ای خاص و زیرکانه طوری وانمود کرده که این مسئله اصلا امری مهم نیست و تجسس کردن در زندگی دیگران امری ناپسند است اما با همین ترفند با انتشار عکس هایی از رضا پهلوی اقدام به انتشار خبر جدایی وی از همسرش شده تا مبادا رضاپهلوی و طرفداران شاهنشاهی از این وب سایت خبری ناراحت شوند.

  آکاایران: همسر رضا پهلوی با چه کسی ازدواج کرد؟ + عکس

  در این خبر اینگونه آمده است: «چند روزی است که در پیام های مختلف از ما سئوال می شود که چرا در باره جدائی رضا پهلوی از همسرش خبر منتشر نمی کنید؟

  در پاسخ به این خوانندگان خود می نویسیم:

  1- این خبر از سوی خود خانواده پهلوی تائید نشده است.

  2- میان این همه خبر و رویداد مهم داخلی و جهانی، فکر می کنید جدائی دو نفر از هم – حتی اگر مربوط به خانواده پهلوی باشد- آنقدر اهمیت دارد که باید فورا به آن پوشش خبری داد؟

  3- جدائی زن و شوهر از هم، – به هر دلیل و انگیزه ای- امری خصوصی است.

  4- بیشترین پوشش این خبر را برخی رسانه های جنجالی لس انجلس می کنند. فرو بردن بینی در زندگی خصوصی این و آن از شگردهای این رسانه ها برای متحرف کردن افکار عمومی از مسائل اصلی است.

  یاسمین پهلوی-همسر اول رضا پهلوی

  5- تا آنجا که از مجموعه خبرهای تا حالا منتشر شده استنباط می شود. همسر رضاپهلوی ترک خانه کرده و از امریکا به فرانسه کوچ کرده و همخانه کوروش آموزگار فرزند سیروس آموزگار شده است. عکسی هم از رضاپهلوی با یک خانم جوان منتشر شده که گویا وی هم این خانم را به همسرش “یاسمین” ترجیح داده است.

  زن جوانی که باعث جدایی رضا پهلوی از همسرش شده است

  6- کل ماجرا همین است و بقیه اش حاشیه سازی های سرگرم کننده.

  لازم به ذکر است چندی پیش رسانه های برون مرزی خبر از جدایی رضا پهلوی از همسرش را منتشر کردند که تا کنون رضا پهلوی هیچگونه تکذیبیه ای در این خصوص صادر نکرده است و رسانه های مطلع اختلافات مالی را انگیزه این جدایی ذکر کرده اند. همچنین در خبرها آمده است یاسمین پهلوی همسر اول رضا پهلوی بعد از جدایی با کوروش آموزگار ازدواج کرده است.

  هشت صبح منبع :

  منبع مطلب : biografiaka.akairan.com

  کوروش آموزگار مدیرکل حوزه استاندار قزوین شد

  کوروش آموزگار به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار قزوین منصوب شد.

  لینک کوتاه کپی شد

  کد خبر: 827995 ۱۳۹۸/۰۸/۰۶ ۱۴:۲۲:۴۸ A

  خانه | استان‌ها | قزوین

  با حکم استاندار قزوین؛

  با حکم استاندار قزوین؛ کوروش آموزگار مدیرکل حوزه استاندار قزوین شد

  کوروش آموزگار به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار قزوین منصوب شد.

  به گزارش‌خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی‌پور استاندار قزوین با صدورحکمی کوروش آموزگار را به عنوان مشاور و مدیرکل حوزه استاندار منصوب کرد.

  در بخشی از حکم استاندار خطاب به کوروش آموزگار آمده است: با توجه به مراتب تعهد جنابعالی و نظر به هماهنگی انجام شده با وزارت کشور، به موجب این حکم به سمت مشاور و مدیرکل حوزه استاندار منصوب می‌شوید.

  گفتنی است وی از سال 1376 فعالیت خود را با سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور آغاز کرده و قبل از آمدن به استان قزوین، معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان جنوبی بوده است.

  انتهای پیام/ استان قزوین خراسان جنوبی

  سازمان مدیریت و برنامه ریزی

  معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی

  وزارت کشور

  نرم افزار موبایل ایلنا

  منبع مطلب : www.ilna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید