این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گاز سوارز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گاز سوارز را از این سایت دریافت کنید.

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  همه کسانی که گازِ سوآرز آنان را گرفت اما نمُردند

  تهران- ایرنا- «لوئیس سوراز» ۹ سال پیش در چنین روزی به دلیل گاز گرفتن «اوتمان باکال» محروم شد اما او آخرین قربانی دندان‌های اروگوئه‌ای نبود.

  ۳ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۱ کد خبر: 83567421 T T ۱ نفر ایمان خدابنده لو

  به بهانه نخستین قربانی دندان «اروگوئه‌ای»؛

  همه کسانی که گازِ سوآرز آنان را گرفت اما نمُردند

  تهران- ایرنا- «لوئیس سوراز» ۹ سال پیش در چنین روزی به دلیل گاز گرفتن «اوتمان باکال» محروم شد اما او آخرین قربانی دندان‌های اروگوئه‌ای نبود.

  باکال نخستین قربانی گاز گرفتن سوارز در زمین مسابقه بود اما پس از اینکه مرد اروگوئه‌ای در دیدار مقابل چلسی «برانیسلاو ایوانوویچ» را هم از لب تیزی دندان خود گذارند، باکال در مصاحبه‌ای گفته بود که سوارز متنبه نشده و نمی‌تواند خودش را کنترل کند.

  رد گاز سوارز در سال ۲۰۱۳ برای ایوانوویچ یادگار ماند و باکال که در آن زمان برای باشگاه پی‌اس‌وی آیندهوون توپ می‌زد، سه سال پیش از ایوانوویچ و در جریان دیدار تیمش مقابل آژاکس طعم دندان‌های سوارز را چشید.

  ستاره تیم ملی اروگوئه پس از گاز گرفتن باکال هفت جلسه از همراهی آژاکس محروم شد و این بدان معنا بود که در آستانه کوچ به آنفیلد در ژانویه ۲۰۱۱، او آخرین حضورش را با پیراهن آژاکس تجربه کرد.

  سوارز سومین قربانی خود را در سال ۲۰۱۴ و در جریان دیدار تیم ملی اروگوئه مقابل ایتالیا که در نهایت با برتری یک بر صفر تیم آمریکای جنوبی به اتمام رسید، گرفت.

  در نیمه نخست بازی پایانی اروگوئه در جام جهانی ۲۰۱۴ مقابل ایتالیا، سوارز با «آندره‌آ پیرلو» دچار درگیری خشنی شد و بازی‌ساز ایتالیایی را به ظرافت مردی که یک درخت را با تبری تیز به زمن می‌زند، نقش بر زمین کرد؛ در حالی که پیرلو نقش بر زمین می‌شد دستی محکم به گوش سوارز برخورد کرد؛ مرد اورگوئه‌ای که به نظر صاحب دستی را که به گوش وی برخورد کرده، اشتباه گرفته بود، سر خود را بالا گرفت و آزرده، خشمگین و حیرت زده به پیرلو نگاه کرد.

  حدود ۴۰ دقیقه بعد و در حالی که نتیجه روی اسکوربرد صفر بر صفر بود، سوارز کار مشابهی انجام داد البته این بار با حرکتی غیرعادی و در نتیجه جورجو کیه لینی را به سومین قربانی خود بدل کرد.

  برچسب‌ها

  تیم ملی ایتالیا جورجو کیه لینی لوئیس سوارز آمریکای جنوبی تیم ملی اروگوئه اخبار مرتبط

  «سوارز» مرزهای شیرین کاری فوتبالی را جابجا کرد

  سوارز: فیفا باید از من عذرخواهی كند

  سرخط اخبار ورزش

  برد بزرگ ایران مقابل اروگوئه در روز افشای پشت پرده جدایی محمد بنا

  ۳ ساعت قبل

  تساوی ایران و اروگوئه در نیمه اول/ طارمی نیمکت‌نشین شد

  دیروز ۲۰:۲۱

  ترکیب اروگوئه مقابل ایران اعلام شد/ سوارز و نونیز در خط آتش «آبی‌های آسمانی»

  دیروز ۱۹:۱۵

  آمریکا صفر- ژاپن۲؛ روزهای بحرانی فوتبال یانکی‌ها ادامه دارد

  دیروز ۱۹:۰۳

  منبع مطلب : www.irna.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید