این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گام به گام نقاشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گام به گام نقاشی را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش گام به گام نقاشی کودکانه+ فیلم و تصاویر

  نقاشی؛ هر گاه روح و روانم از دغدعه های روزمرگی خسته است با یک قلم و کاغذ روحم را صیقل می دهم به گونه ای که در دنیای رنگی رنگی و پر احساسی متولد ش

  آموزش گام به گام نقاشی کودکانه+ فیلم و تصاویر

  مجموعه : کاریکاتور،نقاشی

  نقاشی؛ هر گاه روح و روانم از دغدعه های روزمرگی خسته است با یک قلم و کاغذ روحم را صیقل می دهم به گونه ای که در دنیای رنگی رنگی و پر احساسی متولد شدم!

  Painting; whenever my soul is tired of everyday troubles, I polish my soul and pen in such a way that I was born in a colorful, colorful world

  آموزش گام به گام نقاشی کودکانه+ فیلم و تصاویر

  نقاشی چیست؟

  نقاشی، نگارگری یا رسم، فرایندی است که طی آن رنگ بر روی یک سطح مانند کاغذ یا بوم ایجاد نقش می‌کند و اثری خلق می‌شود. فردی که این فرایند توسط او انجام می‌گیرد نقاش نام دارد، به‌خصوص زمانی که نقاشی حرفهٔ شخص باشد.

  نقاشی یکی از رشته‌های اصلی هنرهای تجسمی است و قدمت آن شش برابر زبان نوشتاری می‌باشد.[نیازمند منبع] برخی از پژوهشگران معتقدند اولین نقاشی‌های یافت‌شده در غارها حاکی از آن است که انسان‌های اولیه با کشیدن نقش حیوانات و شکارشان به نوعی خود را آمادهٔ نبرد با آن‌ها می‌کرده‌اند.

  در بین تصاویر آموزشی قدم به قدم نقاشی کودکانه به فواید و نتایج نقاشی کشیدن توجه کنید.

  مادران گل فواید نقاشی کشیدن را نیز بدانید تا خودتان نیز در کنار کودکتان به یک دنیای زیبا قدم بگذارید.

  1- سلولهای مغز این افراد فعال‌تر هستند

  نقاشی هنری نیست که فقط مختص افراد با استعداد خاص و هنرمندان معروف باشد. محققان، تاثیر این هنر را بر مغز افراد بررسی کرده‌اند. نیمکره‌ی راست مغز ما مسئول تصویرسازی و خلاقیت و نیمکره‌ی چپ وظیفه‌ی امور منطقی را به عهده دارد. هنگامی که نقاشی می‌کنید ۸۰% از نیمکره‌ی راست شما فعال می‌شود.

  بنابراین زمانی که در حال نقاشی کردن هستیم نه تنها هر دو نیمکره‌ی مغز ما فعال است بلکه ظرفیتش نیز همزمان در حال افزایش است.

  ۲- حافظه‌ی هوشیار دارند

  آیا می‌دانستید هنر و نقاشی روشهایی درمانی هستند؟ دکتر آرنولد برسکی برنامه‌ای با نام “تنظیم موتور مغز” را ابداع کرده است که در آن از هنر برای درمان بیماران مبتلا به آلزایمر و زوال عقل استفاده می‌کند.

  نتایج به دست آمده از این روش بسیار شگفت انگیز بود، حدود ۷۰% بهبودی در وضعیت حافظه‌ی این بیماران مشاهده شد. وی بیان می‌کند که طراحی و نقاشی موجب رشد سلولهای مغزی جدید در بیماران مبتلا به آلزایمر می‌شود.

  استفاده از این روش‌ها برای افراد نرمال نیز کاربردی است، در واقع نقاشی کردن موجب افزایش سیناپس‌ها در فرستنده‌های عصبی مغز می‌شود، یعنی خاطرات و تجربیات ذخیره شده در مغز شما قوی‌تر، برجسته‌تر و قابل دسترس‌تر می‌شوند.

  ۳- قدرت تمرکز بیشتری دارند

  هنرمندان در زمان نقاشی کردن به تمرکز نیاز دارند و این امر به آنها کمک می‌کند که قدرت تمرکز خود را بالا ببرند و تنها بر یک موضوع تمرکز کنند.

  همانطور که لئوناردو داوینچی بیان کرده است “نقاشی تمامی ده عملکرد چشم را در‌ برمی‌گیرد، تاریکی، نور، جسم و رنگ، شکل و مکان، دوری و نزدیکی، حرکت و سکون.”

  از طریق چنین تمرکزی شما می‌توانید جزئیات موجود در اطراف و محیط پیرامون خود را ببینید.

  ۴- بهتر می‌توانند ارتباط برقرار کنند

  از طریق نقاشی کردن می‌توانید هیجانات گوناگون، افکار و احساسات مشترک خود را بیان کنید. نقاشی کردن، انتخاب یک زمینه‌ی ارتباطی مناسب را توسعه می‌دهد. از طریق نقاشی کردن شما می‌توانید آنچه را Feeling احساس می‌کنید، آنچه را می‌خواهید و همچنین ادراکتان را بیان کنید.

  منبع مطلب : www.nazweb.ir

  آپارات

  منبع مطلب : www.aparat.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید