این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گام ب گام فارسی دهم تجربی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گام ب گام فارسی دهم تجربی را از این سایت دریافت کنید.

  گام به گام فارسی دهم

  گام به گام فارسی دهم شامل حل تمرین و جواب سوالات درس فارسی دهم

  گام به گام فارسی دهم

  فصل درس مورد نظر خود را انتخاب کنید

  درس 1 فارسی دهم درس2 فارسی دهم درس3 فارسی دهم درس4 فارسی دهم درس5 فارسی دهم درس6 فارسی دهم درس 7 فارسی دهم درس8 فارسی دهم درس 9 فارسی دهم درس 10 فارسی دهم درس11 فارسی دهم درس12 فارسی دهم درس13 فارسی دهم درس14 فارسی دهم درس 15 فارسی دهم درس 16 فارسی دهم درس17 فارسی دهم درس18 فارسی دهم

  منبع مطلب : paadars.com

  دانلود گام به گام فارسی دهم

  دانلود رایگان گام به گام فارسی دهم شامل معنی شعر، جواب خودارزیابی ها و فعالیت های نوشتاری مطابق با کتاب درسی 99-1400

  دانلود گام به گام فارسی دهم

  دانلود رایگان گام به گام فارسی دهم شامل معنی شعر، جواب خودارزیابی ها و فعالیت های نوشتاری مطابق با کتاب درسی 99-1400

  گام به گام فارسی دهم (معنی شعر و جواب خودارزیابی ها)

  از نظر بسیاری از دانش آموزان فارسی درس شیرینی است آنقدر شیرین که حتی روخوانی درس های آن لذت بخش است به خصوص روخوانی شعرهای موجود در کتاب.

  ما در این صفحه گام به گام فارسی دهم را برای شما گردآوری کرده ایم. این گام به گام تمامی میاحث و دروس فارسی دهم از جمله معنی تمام شعرها و حکایت های کتاب، جواب خودارزیابی ها و جواب فعالیت های نوشتاری را در بردارد.

  گام به گام فوق در 8 فصل تنظیم شده و شامل 18 درس می باشد که درس های 4 و 15 آن جزء درس های آزاد می باشند و در این گام به گام قرار ندارند. هر درس شامل چند بخش است که در بخش اول معنی لغات مهم درس، در بخش دوم معنی ابیات موجود در کتاب و در بخش های بعدی جواب خودارزیابی ها، گفت و گوها، نوشتن ها و معنی حکایت ها را می توانید ببینید.

  فایل گام به گام با کتاب فارسی سال تحصیلی جاری یعنی سال 99-1400 همخوانی دارد و این موضوع بررسی شده است.

  توجه! برای دانلود گام به گام تمامی درس های دهم، به صفحه گام به گام دهم تجربی بروید.

  برای آنکه استفاده بهتری از گام به گام داشته باشید به شما پیشنهاد می کنیم که در ابتدا خودتان فعالیت های نوشتاری و خودارزیابی های کتاب را جواب دهید و سپس برای آنکه از درستی جواب های خود مطمئن شوید، به گام به گام نگاهی بیاندازید.

  در مورد معنی شعرهای موجود در کتاب نیز همین پیشنهاد را به شما می کنیم. در ابتدا خودتان سعی کنید معنا و مفهوم شعرهای موجود در کتاب را بفهمید و سپس برای آنکه ببینید آیا برداشتتان درست بوده یا نه به گام به گام مراجعه کنید.

  فایل گام به گام فوق، معنی اشعار و جواب خودارزیابی های تمام درس های کتاب را به صورت یکجا دربردارد. اما اگر می خواهید گام به گام مربوط به هر درس را به طور جداگانه داشته باشید، باز هم می توانید روی همکلاسی حساب کنید.

  در باکس دانلود که در انتهای صفحه آمده است، لینک صفحات مربوط به گام به گام هر فصل از فارسی دهم گنجانده شده است. با کلیک بر روی هر لینک به صفحات مربوط هدایت خواهید شد و در آنجا می توانید گام به گام هر فصل از فارسی دهم را به صورت جداگانه دانلود کنید.

  اگر به فهرست کتابتان نگاهی بیاندازید خواهید دید که فارسی دهم در هشت فصل ارائه شده است. فارسی دهم در مجموع شامل 18 درس می شود که دو درس با نام درس آزاد در کتاب گنجانده شده است. محتوای درس های آزاد با خود شما و دبیرانتان است و موضوعشان با توجه به فرهنگ و ادبیات بومی تعیین می شود. در حقیقت در این درس ها فرصتی فراهم می شود تا خودتان در تولید محتوای کتاب فارسی مشارکت داشته باشید.

  گام به گام فارسی دهم فصل اول

  گام به گام فصل اول فارسی دهم شامل درس 1 (چشمه) و درس 2 (از آموختن، ننگ مدار) کتاب درسی فارسی دهم می باشد. در گام به گام فصل اول در ابتدای هر درس معنی لغات و عبارت های مهم آن درس قرار گرفته و در ادامه جواب بخش های گفت و گو، نوشتن و معنی شعر آورده شده است.

  گام به گام فارسی دهم فصل دوم

  ترجمه لغات، عبارات مهم و معنی شعر این فصل در گام به گام فصل دوم فارسی دهم گردآوری شده است. این فصل درس 3 و 5 کتاب درسی با عنوان های پاسداری از حقیقت و بیداد ظالمان را دربرمی گیرد. درس 4 کتاب فارسی دهم درس آزاد می باشد و در این گام به گام وجود ندارد.

  گام به گام فارسی دهم فصل سوم

  گام به گام فصل سوم فارسی دهم دو درس را دربرمیگیرد که شامل جواب کلیه تمرین ها و ترجمه متن درس های مهر و وفا و همچنین جمال و کمال می شود که به ترتیب درس های شش و هفت کتاب درسی فارسی دهم می باشد. در گام به گام فصل سوم در ابتدای هر درس ترجمه لغات و عبارت مهم آمده است و سپس به ترتیب پاسخ خودارزیابی، گفت و گو، نوشتن و معنی عبارت ها و بیت های حکایت قرار گرفته است.

  گام به گام فارسی دهم  فصل چهارم

  گام به گام فصل چهارم فارسی دهم مانند فصل قبل 2 درس کتاب درسی فارسی دهم آورده شده است. این فصل شامل ترجمه لغات و عبارت مهم درس، پاسخ خودارزیابی، گفت و گو، نوشتن و معنی عبارت ها و بیت های حکایت درس های 8 و 9 با عناوین سفر به بصره و کلاس نقاشی می باشد.

  گام به گام فارسی دهم فصل پنجم

  گام به گام فصل پنجم فارسی دهم درس های 10 و 11 یعنی درس های : دریادلان صف شکن و خاک آزادگان را پوشش می دهد. در ابتدای هر درس معنی لغات و عبارت های مهم آن درس قرار گرفته و در ادامه جواب بخش های گفت و گو، نوشتن و معنی شعر آورده شده است.

  گام به گام فارسی دهم فصل ششم

  گام به گام فصل ششم فارسی دهم شامل درس های 12 و 13 کتاب فارسی دهم است.در این گام به گام می توانید ترجمه لغات، عبارات مهم و معنی شعردرس 12 با عنوان رستم و اشکبوس و درس 13 با عنوان گردآفرید را مشاهده کنید.

  گام به گام فارسی دهم فصل هفتم

  گام به گام فصل هفتم فارسی دهم دو درس را دربرمیگیرد که شامل جواب کلیه تمرین ها و ترجمه متن درس های طوطی و بقال و خسرو می شود که به ترتیب درس های 14 و 16 کتاب درسی فارسی دهم می باشد. درس 15 درس آزاد می باشد و مانند درس 4 در گام به گام فارسی دهم قرار نگرفته است.در گام به گام فصل هفتم در ابتدای هر درس ترجمه لغات و عبارت مهم آمده است و سپس به ترتیب پاسخ خودارزیابی، گفت و گو، نوشتن و معنی عبارت ها و بیت های حکایت قرار گرفته است.

  گام به گام فارسی دهم فصل هشتم

  گام به گام فصل هشتم فارسی دهم شامل درس 17 ( سپیده دم) و درس 18 ( عظمت نگاه) کتاب درسی فارسی دهم می باشد. در گام به گام فصل هشتم در ابتدای هر درس معنی لغات و عبارت های مهم آن درس قرار گرفته و در ادامه جواب بخش های گفت و گو، نوشتن و معنی شعر آورده شده است.

  بسیار خوشحال می شویم که نظرات خود را در خصوص محتوای این صفحه و کیفیت فایل گام به گام با ما درمیان بگذارید. نظرات شما برای ما بسیار ارزشمند است چرا که کمک می کند تا محتوای همکلاسی را بنا به خواسته های و نیازهای شما عزیزان بهبود دهیم.

  لینک های دانلود گزارش خرابی

  گام به گام فارسی دهم ( تمام فصل ها به صورت یک جا )توجه : برای دانلود گام به گام ها به صورت جداگانه و فصل به فصل از فایل های زیر استفاده کنید.

  منبع مطلب : hamkelasi.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 15 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید