این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گلابی نقاشی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گلابی نقاشی را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش گام به گام نقاشی گلابی

  چگونه گلابی بکشیم؟ آموزش مرحله به مرحله و آسان نقاشی گلابی را با توضیحات هر قدم در این مطلب ببینید. آموزش نقاشی میوه ها در سلام فرزندم

  آموزش گام به گام نقاشی گلابی

  میوه ای آبدار، خوشمزه و بسیار سالم، بلافاصله می توانید حدس بزنید که ما در مورد یک گلابی صحبت می کنیم. گلابی میوه‌ای زنگوله‌ای شکل است که در محدوده رنگ‌های سبز، زرد، قهوه‌ای، قرمز یا ترکیبی از این رنگ‌ها وجود دارد.

  هنگام انتخاب هندوانه و خربزه، مردم به آنها ضربه می زنند و سعی می کنند میزان رسیدگی میوه را بدانند. برای انتخاب یک گلابی خوشمزه کافی است روی رایحه آن تمرکز کنید. اگر معطر و فریبنده باشد، می توانید از گلابی رسیده و خوشمزه مطمئن باشید.

  در این مطلب از سلام فرزندم آموزش مرحله به مرحله نقاشی گلابی آمده است.

  چگونه گلابی بکشیم؟

  1- یک دایره بکشید که به عنوان پایه برای طراحی بهتر عمل کند.

  2- اکنون، با در نظر گرفتن مرزهای دایره، شکل گلابی را رسم کرده و شکافی برای برگ باقی بگذارید.

  3- دو خط موازی برای شاخه بکشید.

  4- یک خط منحنی پشت شاخه ترسیم کنید.

  5- یک دایره بالای شاخه بریده بکشید.

  6- یک برگ اضافه کنید.

  7- دمبرگ را بکشید و به شاخه متصل کنید.

  8- رگبرگ ها را اضافه کنید.

  9- گلابی را رنگ کنید.

  منبع مطلب : salamfarzandam.com

  نقاشی گلابی و آموزش رنگ آمیزی این میوه خوشمزه

  تصاویری از انواع نقاشی گلابی با طرح های فانتزی و ساده مخصوص بچه های عزیز و دوست داشتنی در رده سنی مختلف را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

  نقاشی گلابی و آموزش رنگ آمیزی این میوه خوشمزه

  ندا خوشرو ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ۰

  در این مطلب نقاشی گلابی با انواع رنگ آمیزی های فانتزی و بانمک را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم بچه های عزیز و دوست داشتنی بتوانند به کمک رنگ هایی جذاب به رنگ آمیزی این طرح ها بپردازند.

  رنگ آمیزی طرح های مختلف فعالیتی ساده است که به رشد کودکان کمک زیادی می کند و بچه ها در حین رنگ آمیزی نقاشی گلابی و سایر میوه ها و اشیاء با نام میوه ها و چیزهایی که در اطراف شان هست آشنا می شوند و علاوه بر این مهارت های مختلفی را آموزش می بینند.

  یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن بچه ها قرار دادن انواع نقاشی کودکانه در اختیار آن ها می باشد و شما می توانید با تهیه رنگ آمیزی های مختلف کودکان را در منزل یا محیط مدرسه به راحتی سرگرم کنید. در ادامه انواع رنگ آمیزی گلابی با طرح هایی متنوع را پیش رو خواهید داشت.

  نقاشی گلابی با انواع رنگ آمیزی های جالب

  رنگ آمیزی در بین خطوط مهارت های حرکتی بین مچ ها و انگشتان را تقویت می کند و علاوه بر این هماهنگی بین چشم و دست ها را بالا می برد و رنگ آمیزی میان خطوط نیز باعث بهبود مهارت نوشتن می گردد و کودکان یاد می گیرند چگونه باید کلمه ها را بین خط های دفتر مشق خود بنویسند.

  کودکان با رنگ آمیزی و نقاشی کردن حس خوبی پیدا می کنند و استرس آن ها از بین می رود و بهتر است گاهی در محیط منزل و مدرسه و پیش دبستانی طرح های مختلفی را برای رنگ کردن در اختیار آن ها قرار بدهیم و علاوه بر این شما می توانید در اوقات فراغت از بچه ها بخواهید که نقاشی بکشند.

  قرار دادن کتاب های رنگ آمیزی در اختیار کودکان ضروری است زیرا کودکان به کمک این کتاب ها می توانند در کشیدن نقاشی نیز مهارت پیدا کنند و علاوه بر این با موارد زیادی نظیر میوه ها و رنگ ها و مشاغل و … آشنا می شوند همچنین کامل کردن یک شکل بعد از رنگ آمیزی به بچه ها حس موفقیت می بخشد و باعث افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود.

  اصول مهم برای رنگ آمیزی میوه گلابی

  والدین و مربیان عزیز توجه داشته باشند که روش های زیر را برای افزایش مهارت رنگ آمیزی به کودکان باید آموزش دهند :

  طرز صحیح در دست گرفتن مداد رنگی ها

  اگر کودک شما در مراحل اولیه کار رنگ آمیزی است بهتر است طرح هایی نظیر رنگ آمیزی گلابی و رنگ آمیزی سیب و … را که دارای خطوط درشت تری هستند را در اختیار او قرار بدهید.

  مداد رنگی ها با رنگ های مختلف را در اختیار فرزند خود قرار بدهید و اجازه دهید تا خودش برای رنگ آمیزی طرح ها رنگی مناسب را انتخاب نماید.

  در ابتدای کار دست کودک را نگه دارید و به وی آموزش دهید تا بین خطوط مشخص شده رنگ آمیزی نماید و علاوه بر این به او بگویید که رنگ ها نباید از خطوط بیرون بزنند.

  نقاشی و رنگ آمیزی برای کودکان فواید بی شماری همچون آرامش ذهنی و حس آزاد بودن، افزایش خلاقیت، دور شدن استرس و نگرانی از کودکان، تقویت قوه تخیل در بچه ها، تقویت مهارت حرکتی  و آمادگی بچه ها برای ورود به مدرسه را در پی دارد.

  منبع مطلب : arga-mag.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید