این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گل ساختمانی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گل ساختمانی را از این سایت دریافت کنید.

  گل آپارتمانی

  ✔️اسامی 200گیاه آپارتمانی و خانگی به همراه تصویر و نام ✔️معرفی گلهای آپارتمانی براساس ویژگی‌ها و روش نگهداری ✔️فهرست‌الفبایی

  سفارش آنلاین گیاه آپارتمانی (ارسال‌رایگان و فوری)

  اسامی گیاهان آپارتمانی براساس حروف الفبا

  الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی

  اسامی بهترین گل های آپارتمانی

  سانسوریا نخل زاموفولیا فیکوس شفلرا برگ انجیری پوتوس لیندا آگلونما دراسنا دیفن باخیا شامادورا بنجامین بامبو ساکولنت تراریوم بونسای ارکیده

  مقاوم و سایه دوست

  تصفیه کننده هوا

  مناسب محل کار

  مناسب راه پله و پاگرد

  رونده و پیچکی

  رطوبت دوست

  گیاهان همیشه سبز

  گلدار و زینتی

  انواع گیاهان آپارتمانی با عکس (فهرست الفبایی گیاهان خانگی)

  این مرجع تصویری گیاهان برای آشنایی بیش‌تر شما با اسامی و تصویر گیاه، روش نگهداری و مراقبت و تشخیص تصویر گل با نام آن از روی عکس آنها تنظیم شده است. چنانچه قصد خرید گل آپارتمانی برای منزل یا محل کار خود را دارید به صفحه فروشگاه مراجعه نمایید.

  در این مرجع فهرست گیاهان آپارتمانی، اسامی گیاهان با عکس  جمع شده است و به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است، نام گیاه هم در زیر تصویر گیاه، به فارسی و انگلیسی نوشته شده است و تصویر مربوط به هر گیاه نمایش داده شده. کافی‌است روی هر کدام از انواع گیاهان کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی روش نگهداری گیاه شوید و اطلاعات مفید دیگری را مانند روش آب دهی، روش تکثیر و تعویض خاک و … را مطالعه کنید .

  اگربه دنبال گلهای طبیعی شاخه بریده بر اساس حروف الفبا هستید به صفحه معرفی انواع گل با عکس آن مراجعه نمایید. برای خرید گل و انواع باکس باکس گل، سبد گل و دسته گل نیز می توانید به صفحه فروشگاه گلفروشی آنلاین VIP Shop مراجعه کنید.

  برای پیدا کردن انواع گلهای آپارتمانی و روش نگهداری آنها، گیاه موردنظر می‌توانید روی حرف اول گیاه کلیک کنید اما اگر اسم گیاه خود را نمی‌دانید به جستجو در میان عکس گیاهان بپردازید.

  انواع گلهای آپارتمانی و روش نگهداری آنها

  از آن‌جایی که دانستن روش نگهداری گیاهان آپارتمانی برای ماندگاری و طول عمر‌ آن بسیار مهم است، تصمیم‌گرفتیم مرجع گیاهان آپارتمانی را در سایت گلفروشی VIP Shop جمع‌آوری‌کنیم تا شما به راحتی بتوانید گیاه مورد نظرتان را از روی عکس یا تصویر پیدا کنید و در مورد گیاهتان اطلاعات بیشتری به دست‌آورید.

  فهرست انواع گیاهان آپارتمانی

  در این مرجع اسامی گیاهان با عکس، روش نگهداری از گیاه، تکثیر و و معرفی بیش از 200 گیاه آپارتمانی را جمعآوری کرده‌ایم تا بتوانید گیاهی را که جدیدا با آن آشنا شده اید، به خوبی بشناسید. فهرست انواع گیاهان آپارتمانی، مرجع ارزشمندی برای کسانی ست که گل و گیاهان آپارتمانی را دوست دارند و علاقه مندند تا در مورد گیاهان منزل شان بیشتر بدانند.

  با حضور گیاه آپارتمانی در کنار شما، طراوت و انگیزه برای رشد هر روز به شما سلام می کند.

  با استفاده از فهرست گیاهان آپارتمانی می‌توانید گیاهان جدیدی را به کلکسیون گیاهان منزلتان اضافه‌ کنید که شرایط مراقبت از آنها متناسب با دما و هوای خانه شماست. نه تنها در مورد گیاهان متداول در ایران اطلاعات کسب می‌کنید بلکه می‌توانید با گلها و گیاهان کمیاب و خاص مانند انواع گیاهان گلدار، تراریوم ها، کوکداماها و گیاهان هوازی، کاکتوس ها … آشنا شوید. 35 میلیون تولید گیاهان آپارتمانی تا به اینجای سال گواه استقبال بی نظیر مردم برای نگهداری گیاهان آپارتمانی در منازل است.

  تقریبا همه ی افرادی که در یک محیط کاری کار می کنند با اینکه گل، فضای کاری را زیبا تر می کند و انرژی کارمندان را بیشتر می کند موافق هستند.

  علاوه بر محیط کار در آپارتمان نیز گیاه های آپاتمانی بسیار زیبایی می بخشد. پس شما می توانید برای آپارتمان خود گل مخصوص آپارتمان تهیه کنید و محیط را زیبا تر و پز انرژی تر کنید. در ادامه شما را با انوع گیاه آپارتمانی آشنا می کنیم که نگهداری از آنها سخت نیست و معمولا گیاه مخصوص آپارتمان هستند.

  اسامی گلهای آپارتمانی با حرف الف

  ابوتیلون Abutilon آکاسیا Acacia آکالیفا Acalypha آکیمن Achimenes اسکینانتوس Aeschynanthus آکوروس (گندمی) Acorus آگاپانتوس َAgapanthus آستیلب Astilbe آزاله (آزالیا) Azalea استکانی Campanula آمارانتوس َAmaranthus آفلاندرا Aphelandra آروکاریا (کاج مطبق) Araucaria آردیسیا َArdisia آرالیا (دیزیگوتکا)

  (Dizygotheca) Aralia

  اپیسکیا Episcia اریکا Erica اوکالیپتوس Eucalyptus اوکاریس Eucharis اونیموس Euonymus اکساکوم Exacum (گل حنا)ایمپاتینس Impatiens ایرسین Iresine ایکسورا Ixora اوفیوپوگون Ophiopogon اوپلیسمنوس Oplismenus اسمانتوس Osmanthus انار Punica اسمیتیانتا Smithiantha اسپاتیفیلوم Spathiphyllum استاپلیا Stapelia استنوتافروم Stenotaphrum استفانوتیس Stephanotis

  استرلیتزیا (مرغ بهشتی)

  Strelitzia استرپتوکارپوس Streptocarpus استرپتوسولن Streptosolen استروبیلانتس Strobilanthes

  منبع مطلب : vipshop.flowers

  140 گیاه آپارتمانی با عکس، فهرست الفبایی گیاهان

  اسامی گیاهان با عکس، معرفی 140 نوع گل و گیاه با مشخصات و روش نگهداری،به راحتی از روی عکس نام گیاهان آپارتمانی و روش نگهداری را پیدا کنید،تصویر گل با نام آن

  انواع گیاه آپارتمانی با عکس – 140 گیاه (فهرست الفبایی گیاهان خانگی)

  انواع گیاه آپارتمانی با عکس – 140 گیاه (فهرست الفبایی گیاهان خانگی)  انواع گیاهان آپارتمانی و روش نگهداری آنها (140 نوع گیاه)

  این مرجع تصویری گیاهان برای آشنایی بیش‌تر شما با اسامی و تصویر گیاه، روش نگهداری و مراقبت  و تشخیص تصویر گل با نام آن از روی عکس آنها تنظیم شده است.

  در این مرجع فهرست گیاهان آپارتمانی، اسامی گیاهان با عکس گردآوری شده و به ترتیب حروف الفبا مرتب شده است، نام گیاه هم در زیر تصویر گیاه، به فارسی و انگلیسی نوشته شده است و تصویر مربوط به هر گیاه نمایش داده شده. کافی‌است روی روش نگهداری کلیک کنید تا وارد صفحه‌ی روش نگهداری گیاه شوید و اطلاعات مفید دیگری را مانند روش آب دهی، روش تکثیر و تعویض خاک و … را مطالعه کنید .

  اگر دنبال آشنایی با انواع گل طبیعی شاخه بریده هستید به صفحه 120 گل طبیعی شاخه بریده همراه با عکس رفته و در آنجا با انواع گل طبیعی و تصویر هر کدام آشنا شوید. اگر هم دنبال آشنایی با کاکتوس ها هستید به مرجع معرفی انواع کاکتوس با عکس و روش نگهداری رفته و ضمن آشنایی تصویر هر کاکتوس را نیز مشاهده کنید.

  ما در گل‌سِتان به عنوان سایت معرفی انواع گل و گیاه و فروش آنلاین گیاهان آپارتمانی و گیاهان سایز بزرگ، در این گلسوری عکس انواع گل آپارتمانی را با نام آنها برای شما گردآوری کرده‌ایم. برای پیدا کردن انواع گل های آپارتمانی و روش نگهداری آنها، گیاه موردنظر می‌توانید روی حرف اول گیاه کلیک کنید اما اگر اسم گیاه خود را نمی‌دانید به جستجو در میان عکس گیاهان بپردازید.

  برای نمایش عکس گیاه در سایز بزرگتر روی عکس وبرای خرید گیاه آپارتمانی روی دکمه خرید کلیک کنید.

  الف ب پ ت ث ج چ ح خ د ذ ر ز ژ س ش ص ض ط ظ ع غ ف ق ک گ ل م ن و ه ی

  گیاهان مقاوم به نور کم  بهترین گیاه آپارتمانی برای تصفیه هوا  خرید آنلاین گل مناسب برای محل کار  انواع گل گلدانی (گیاه گل‌دار)

  اسامی گیاهان آپارتمانی به ترتیب حروف الفبا

  الف

  آرالیا دروغینSchefflera Elegantissima

  روش نگهداری آرالیا دروغین

  آدنیومAdenium

  روش نگهداری آدنیوم خرید آدنیوم

  آرالیای برگ پهن ژاپنیFatsia Japonica

  روش نگهداری آرالیای برگ پهن ژاپنی

  آستارانتیا ستاره گون

  Astrantia Major Red

  روش نگهداری آسترانتیا ستاره گون

  آشیانتوس (خر دم)Aeschynanthus Japhrolepsis

  روش نگهداری آشیانتوس (خر دم)

  آفتابگردان ارغوانیAfrican Daisy

  روش نگهداری آفتابگردان ارغوانی

  آگلونماAglaonema

  روش نگهداری آگلونما خرید آگلونما

  آگلونما نقره ایAglaonema ‘Silver Bay’

  روش نگهداری آگلونما نقره ای

  خرید آگلونما نقره ای

  آلوئه ورا

  Aloe Vera

  روش نگهداری آلوئه ورا

  آناناسی (بروملید)Bromeliad

  روش نگهداری آناناسی (بروملید)

  خرید آناناسی

  آنتوریومAnthurium

  روش نگهداری آنتوریوم

  خرید آنتوریوم

  افرای ژاپنیAcer Palmatum

  روش نگهداری افرای ژاپنی

  اِدریسی پانیکولاتاHydrandea paniculata

  (هورتانسیا)

  روش نگهداری ادریسی پانیکولاتا

  خرید ارکیده فالانوپسیس

  اِدریسی ماکروفیلا

  (هورتانسیا)

  Hydrangea Macrophylla

  روش نگهداری ادریسی ماکروفیلا

  خرید ارکیده فالانوپسیس

  ارکیده فالانوپسیسWhite orchids

  روش نگهداری گل ارکیده

  خرید ارکیده فالانوپسیس

  ارکیده فیلیپینی (خوشه آویز)Medinilla Magnifica

  روش نگهداری ارکیده فیلیپینی

  خرید ارکیده فیلیپینی

  اسپاتی فیلوم (گیاه صلح)Peace Lily

  روش نگهداری اسپاتی فیلوم

  اسطوخدوس انگلیسیEnglish Lavender

  روش نگهداری اسطوخدوس انگلیسی

  اسطوخدوس فرانسوی

  French Lavender

  روش نگهداری اسطوخدوس فرانسوی

  آشیانتوس (گیاه رژ لب)Aeschynanthus ‘Mona Lisa’

  روش نگهداری گیاه آشیانتوس

  افوربیا درخت مدادیCactus Euphorbia

  روش نگهداری افوربیا مدادی

  خرید افوربیا

  اکالیپتوسEucalyptus Gunnii

  روش نگهداری اکالیپتوس

  ببابا آدم (آلوکازیا)Alocasia Amazonica

  روش نگهداری باباآدم (آلوکازیا)

  خرید بابا آدم

  منبع مطلب : www.golsetan.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 14 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید