این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  گل کاشته رونالدو

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  گل کاشته رونالدو را از این سایت دریافت کنید.

  تمام گل های ضربه ازاد کریستیانو رونالدو

  ویدیو تمام گل های ضربه ازاد کریستیانو رونالدو در تیم منچستر-رئال مادرید و تیم ملی پرتغال از کانال مهرنوش شریفی کریستین رونالدو,ضربه ازاد

  تمام گل های ضربه ازاد کریستیانو رونالدو

  22.1 هزار بازدید دانلود مهرنوش شریفی

  دانلود فیلم زیرک تر 2023 (دوبله)

  دانلود فیلم در انتظار بربرها 2020

  در کابین را بزن 2023 (دوبله)

  title دانلود سریال پوکر فیس (دوبله فارسی)

  منبع مطلب : www.dalfak.com

  بازگشت النصر با کاشته دیدنی کریستیانو رونالدو

  پایگاه خبری فوتبالی - در هفته بیست و یکم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، النصر و ابها در ورزشگاه مرسول پارک به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی النصر موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد و هر سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد.به گزارش فو,کریستیانو رونالدو,النصر عربستان,لیگ عربستان,پیشنهاد سردبیر

  بازگشت النصر با کاشته دیدنی کریستیانو رونالدو

  پایگاه خبری فوتبالی - در هفته بیست و یکم از رقابت های لیگ حرفه ای عربستان، النصر و ابها در ورزشگاه مرسول پارک به مصاف هم رفتند و در نهایت در این بازی النصر موفق شد با نتیجه دو بر یک به پیروزی برسد و هر سه امتیاز این دیدار را به دست بیاورد.

  به گزارش فوتبالی، روی کاغذ به نظر نمی رسید که این بازی برای النصر یک بازی دشوار باشد اما کار برای النصری ها در این بازی گره خورد. گل اول بازی را تیم ابها توسط محمد آدم در دقیقه 26 به ثمر رساند.

  تلاش النصری ها برای رسیدن به گل تا دقیقه 78 بی نتیجه بود. در دقیقه 78 کریستیانو رونالدو از روی یک ضربه ایستگاهی به شکلی دیدنی موفق شد دروازه تیم ابها را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. رونالدو برای اولین بار در النصر از روی ضربه ایستگاهی موفق به گلزنی شد.

  در دقیقه 80 بازی، السودانی از تیم ابها اخراج شد و به این ترتیب کار برای النصری ها راحت تر شد. در دقیقه 86 بازی تالیسکا از روی نقطه پنالتی موفق شد برای بار دوم دروازه را باز کند و النصر گل دوم خود را هم به ثمر رساند. رونالدو روی این صحنه فداکاری کرد و اجازه داد تا تالیسکا ضربه پنالتی را بزند.

  این فایل ویدئویی قابل پخش نیست

  (کد خطا: 102630)

  تماشای خلاصه بازی النصر - ابها

  1470

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 7 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید