این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  یخچال دوقلو امرسان 20 فوت

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  یخچال دوقلو امرسان 20 فوت را از این سایت دریافت کنید.

  یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت مدل دیاموند نقره ای

  یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت مدل دیاموند با دو رنگ سفید و نقره ای در ارتفاع 193 و عرض 65 سانتی متر تولید می گردد. گارانتی آن 3 سال با 10 سال پشتیبانی می باشد. جدیدترین فناوریهای روز دنیا را دز این یخچال فریزر طرح ساید خواهید دید.

  مشخصات یخچال فریزر امرسان، یخچال دوقلو امرسان

  یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت مدل دیاموند نقره ای

  ارسال شده در تاریخ آذر 3, 1399 توسط RASOULIADMIN

  03 آذر

  یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت مدل دیاموند با دو رنگ سفید و نقره ای در ارتفاع 193 و عرض 65 سانتی متر تولید می گردد. گارانتی آن 3 سال با 10 سال پشتیبانی می باشد. جدیدترین فناوریهای روز دنیا را دز این یخچال فریزر طرح ساید خواهید دید.

  یخچال فریزر دوقلو از قدیم به طرح ساید بای ساید معروف بوده اما با افزایش ساید بای ساید آمریکایی که کنار هم و چسبیده به هم هستند این محصولات به یخچال فریزر دوقلو تغییر نام داد. یخچال فریزر دوقلو فضای زیادی را چه در فریزر و چه در یخچال در اختیار مصرف کننده قرار می دهد، هر چند خود دستگاه نیز فضای زیادی می خواهد. اغلب یخچال فریزرهای دوقلو دارای عرض 60 و 65 سانتی متر هستند. بزرگترین یخچال فریزر دوقلو با ارتفاع 193 و عرض 65 سانتی متر که روی هم 130 سانت را تشکیل می دهد تولید می شود.

  انواع یخچال فریزر دوقلوی امرسان

  امرسان در تولید یخچال فریزر دوقلو تنوع بهتری نسبت به سایر برندهای ایرانی قرار داده است به همین جهت براساس پولی یا نیازی که دارید می توانید محصول خود را انتخاب نمایید. کلیه یخچال فریزرهای دوقلوی امرسان از نوع بدون برفک هستند و اصلا نباید نگران برفک باشید. انواع تولیدات دوقلوی امرسان عبارتند از:

  یخچال فریزر 15 فوت دوقلو که روی هم 30 فوت می باشد.

  یخچال فریزر 20 فوت که روی هم 40 فوت است.

  یخچال فریزر دوقلو 16 فوت امرسان که روی هم 32 فوت را تشکیل می دهد.

  یخچال فریزر دوقلوی درب شیشه ای مشکی، قرمز امرسان

  کد محصول یخچال فریزر دوقلو 20 فوت چیست؟

  هر محصولی که تولید می شود دارای یک کد اختصاصی است که با آن شناخته می شود. در فضای اینترنت برای گول زدن مشتریان شاید کدهای مختلفی را مشاهده نمایید که با توضیحاتی نظیر تفاوت موتور یا اروپایی بودن موتور روبرو می شوید. شرکت امرسان و یا هر شرکت ایرانی معتبر حق این کار را ندارد که با این قبیل کارها قیمت را افزایش یا کاهش دهد. یخچال فریزر دوقلو 20 فوت امرسان را باید با کد RH20D&FN20D در بازار دنبال کنید. قیمت یخچال فریزر دوقلو 20 فوت امرسان هم براساس رنگ متفاوت است اما چه رنگ سفید و چه نقره ای طبق لیست مصوب شرکت است.

  مشخصات یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت

  یخچال فریزر 20 فوت از دو رنگ سفید و سیلور تولید می شوند. نام اختصاری آن مدل دیاموند است. دلیل این نام استفاده از پنل دیجیتال متفاوت با دیگر یخچال فریزرها است. با این پنل می توانید عیب یابی هوشمند انجام دهید. با اتصال به مبایل و اینترنت می توانید ایراد به وجود آمده را بفهمید. این محصول بدون برفک است. مشخصات یخچال فریزر دوقلو 15 فوت امرسان با دوقلوی 20 فوت یکسان است و تنها 15 فوت درب شیشه ای است که از لحاظ ظاهری با هم متفاوت هستند.

  سیستم انجماد سریع

  محصول فوق از موتور اینورتر بهره می برد و صدای خیلی کمی دارد. سیستم انجماد سریع هم در یخچال و هم در فریزر وجود دارد با این تفاوت که در یخچال سریع سرد و در فریزر یخ می زند. با این سیستمی که در محصول بکار رفته می توانید در مواقع ضروری، مواد غذایی خود را سرد نمایید. زمانیکه از این فناوری استفاده می کنید موتور با حداکثر قدرت گاز را درون یخچال یا فریزر انتقال می دهد، به همین جهت استفاده مدام از این سیستم پیشنهاد نمی شود و فقط در مواقع ضروری استفاده کنید. مثلا تازه از سفر آمده اید و گوشت دارید که یخ آن باز شده و احتمال فاسد شدن دارد، در این حالت از انجماد سریع استفاده نمایید.

  مشخصات درونی یخچال و فریزر

  هر یخچال فریزری دارای تقسیم بندی درونی هستند. یخچال فریزر دوقلو امرسان 20 فوت هم از قضیه بی بهره نیست. یخچال این محصول با طبقات شیشه ای نشکن و مقاوم در برابر گرما و سرما به 7 طبقه تقسیم شده است. شیارهایی در بدنه وجود دارد که شیشه ها روی آن قرار می گیرند. ارتفاع این شیارها با هم فرق دارنند تا بتوانید ارتفاع طبقات را خودتان انتخاب نمایید. میله های استیل سینوسی شکلی درون یخچال هست که برای قرار دادن بطری های بزرگ مانند نوشابه است.

  دو کشو برای میوه و سبزیجات دارد که یکی بزرگتر از دیگری است. کشوی بزرگتر برای میوه و کشوی کوچکتر برای سبزیجات است. فریزر هم دارای 7 کشو است. از این 7 کشو، 2 طبقه و 5 کشو تشکیل شده است که 3 کشوی کوچک، 2 کشوی متوسط و 2 کشوی بزرگ می باشد. جنس طبقات از پلاستیک شفاف است که از بیرون هم می توانید مواد غذایی خود را مشاهده نمایید.

  منبع : emersunstore.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید