این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  یک صندلی کوچک که داخل ماشین جای یکی از سرنشینان نصب میشود

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  یک صندلی کوچک که داخل ماشین جای یکی از سرنشینان نصب میشود را از این سایت دریافت کنید.

  آیا صندلی ماشین در جلو قابل نصب است. نصب و محکم کردن صندلی کودک در صندلی عقب. انواع صندلی ماشین

  علاوه بر این، یک استاندارد اروپایی جداگانه وجود دارد - که تا حدودی با استاندارد مورد استفاده در قلمرو متفاوت است فدراسیون روسیه.

  اگر حرکتی در خارج از فدراسیون روسیه وجود دارد، لازم است با قوانین بین المللی در مورد حمل و نقل کودکان آشنا شوید. از آنجایی که یک فرآیند مشابه، که با تخلف انجام می شود، می تواند جریمه های بسیار جدی و مشکلات دیگری ایجاد کند.

  علاوه بر این، جریمه های خارج از فدراسیون روسیه برای ناقضان قوانین راهنمایی و رانندگی به مراتب قابل توجه تر خواهد بود.

  علاوه بر این، این راننده وسیله نقلیه است که مسئول خواهد بود، اما نه والدین، که ممکن است همراه با کودک در خودرو باشند. به همین دلیل است که شهروندانی که کودکان را حمل می کنند باید مراقب باشند.

  اغلب، رانندگان تاکسی به سادگی در موقعیتی قرار می گیرند که نیاز به پرداخت جریمه دارند. آگاهی از اسناد نظارتی، قوانین راهنمایی و رانندگی از مشکلات و همچنین هزینه های غیر ضروری جلوگیری می کند.

  به لطف محدودیت‌های ویژه، صندلی‌های ماشین برای کودکان، می‌توان تعداد آسیب‌های کودکان در جاده‌ها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. آمار رسمی در این باره وجود دارد.

  لازم به یادآوری است که روند نصب صندلی نیز دارای تفاوت های ظریف، ویژگی ها و ظرافت های خاص خود است. اینها باید از قبل بررسی شوند. در غیر این صورت ممکن است مشکلاتی پیش بیاید.

  آیا می توان کودک را روی صندلی جلو در صندلی ماشین حمل کرد؟

  روند حمل و نقل کودک همیشه دارای ظرافت ها و ظرافت های خاصی است. با همه آنها باید به دقت برخورد شود. این از بسیاری از مشکلات، موقعیت های مشکل جلوگیری می کند. اول از همه - فقط جریمه از پلیس راهنمایی و رانندگی.

  علاوه بر این، باید در نظر گرفت که روند توقف برای بررسی اسناد اخیراً نه تنها در پست های ثابت انجام می شود.

  موضوعات اصلی که باید از قبل مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند شامل موارد زیر است:

  چه شرایطی باید باشد مزایا و معایب؛

  جریمه برای نداشتن صندلی

  جنبه های مهم؛ چارچوب قانونی

  چه شرایطی باید باشد

  یک سری قوانین استاندارد برای حمل و نقل کودک در صندلی جلوی اتومبیل و به طور کلی وجود دارد وسایل نقلیه. علاوه بر این، تمام این قوانین به طور مستقیم در سطح قانون، در SDA گنجانده شده است.

  در حال حاضر، قوانین اصلی که نیاز به حداکثر توجه دارند عبارتند از:

  شاخص ها شرح

  برای کوچکترین بچه ها باید گهواره مخصوص ماشین تعبیه شود. از آنجایی که در دوران نوزادی، کودک باید با چنین وسایلی حمل شود (در این صورت استفاده از صندلی مناسب نخواهد بود)

  خود صندلی های کودک به تسمه های نگهدارنده متصل می شوند. که در هر خودرو استاندارد هستند

  خود کودک در داخل صندلی یا گهواره مخصوص باید به درستی محکم شود با استفاده از تسمه های مخصوص یا سایر وسایل اضافی نگهدارنده و بست

  سطح شیب پشتی مهار ویژه ممکن است متفاوت باشد، در حال حاضر توسط قانون تنظیم نشده است. شیب بهینه در سطح 30-400 است

  در صورت لزوم، می توان از غلتک های پارچه اضافی مخصوص استفاده کرد آنها به تعمیر ایمن یک مسافر کوچک کمک می کنند تا از صدمات در طول توقف ناگهانی جلوگیری شود

  استفاده از صندلی مخصوص کودک به شدت الزامی است. علاوه بر این، این لحظه توسط قانون تعیین شده است. حمل کودک در ماشین فقط در آغوش شما به شدت ممنوع است.

  دلیل اصلی این امر این است که در صورت برخورد با سرعت زیاد، حتی وزن کم کودک به طور همزمان چندین برابر افزایش می یابد. که می تواند منجر به آسیب جدی به نوزاد یا مرگ او شود.

  دلیل اصلی وجود محدودیت سنی دقیقاً این واقعیت است که در سن 12 سالگی قد کودک به 150 سانتی متر و وزن 30 کیلوگرم می رسد. این ویژگی های بدن است که امکان استفاده از کمربند مهار معمولی را فراهم می کند. طبق قانون، نصب صندلی را می توان نه تنها از جلو، بلکه از پشت نیز انجام داد.

  نکته مهم در حمل و نقل کودک در صندلی در صندلی جلو این است که بالش در این حالت باید خاموش باشد. در غیر این صورت، در یک برخورد، کودک در معرض خطر آسیب ناسازگار با زندگی است. در نتیجه باید از چنین موقعیت هایی اجتناب کرد.

  هنگامی که پلیس راهنمایی و رانندگی متوقف می شود، آنها حق دارند مطابقت با این الزام را بررسی کنند. در صورت عدم رعایت مجدد، جریمه نسبتاً قابل توجهی ممکن است اعمال شود.

  همچنین لازم به ذکر است که طیف گسترده ای از انواع مختلف صندلی وجود دارد. علاوه بر این، هر گروه مربوط به سن، وزن کودک است. انتخاب یک مهار با در نظر گرفتن تمام عوامل مرتبط بسیار مهم است. این به کودک اجازه می دهد تا حد ممکن در ماشین احساس راحتی کند.

  انواع اصلی صندلی:گروه وزن کودک، کیلوگرم سن، سال ویژگی های صندلی ماشین

  0 0 تا 10 0-1 هنگام ثابت کردن کودک، از یک کمربند پهن مخصوص استفاده می شود که از معده عبور می کند. صندلی را می توان به صورت تا شده استفاده کرد - در این مورد، تثبیت به طور همزمان با یک کمربند سه نقطه ای ویژه انجام می شود.

  0+ 0 تا 13 0-15 در این حالت کودک باید در حالت نیمه دراز کشیده باشد. امکان نصب صندلی با پشتی نسبت به حرکت وسیله نقلیه وجود دارد

  1 از 1 تا 18 1-4 در چنین طراحی از تسمه های پنج نقطه ای مخصوص به عنوان وسیله ثابت استفاده می شود

  2 از 15 تا 25 3-7 ویژگی این نوع صندلی ها قابلیت تنظیم ارتفاع پشتی است. خود صندلی با کمک تسمه های استاندارد بسته می شود.

  3 از 22 تا 36 7-12 این صندلی ها دارای یک محدود کننده برای بند بالایی کمربند هستند. گزینه رهاسازی پشتی نیز در این تکیه گاه موجود است. اگر کودک از چنین صندلی بزرگ شود، ممکن است نیاز به چنین عملکرد اضافی ایجاد شود.

  مزایا و معایب

  استفاده از صندلی ماشین و به طور کلی حمل کودک در ماشین مزایا و معایبی دارد. علاوه بر این، شما باید تمام ویژگی ها را با دقت بخوانید.

  مزایای اصلی استفاده از صندلی ماشین عبارتند از:

  کودک در وسیله نقلیه ایمن شده است.

  حمل و نقل کودک کاملاً ایمن است.

  امکان اعمال جریمه به حداقل ممکن کاهش می یابد.

  کودک در ماشین در یک محیط راحت است. احتمال قرار گرفتن در معرض عوامل مضر مختلف به حداقل ممکن کاهش می یابد. اما ارزش آن را دارد که از قبل تمام نکات اصلی مربوط به طراحی را تجزیه و تحلیل کنیم.

  منبع : koreada.ru

  صندلی کودک در جلو. آیا می توانم فرزندم را روی صندلی جلو در صندلی ماشین و بوستر حمل کنم؟

  همه رانندگان نمی دانند که آیا می توان کودک را در صندلی جلو حمل کرد؟ پاسخ به این سوال توسط SDA داده شده است. والدین باید به وضوح بدانند که چگونه کودکان را به طور صحیح و ایمن در ماشین حمل کنند، به خصوص روی صندلی جلو، زیرا زندگی مسافران کوچک به آن بستگی دارد.

  آیا می توان کودک را در صندلی جلوی خودرو حمل کرد؟

  قوانین راهنمایی و رانندگی کودکان را از رانندگی در جلو منع نمی کند، اما فقط شرایط حرکت به طور مستقیم به سن بستگی دارد. همه سرنشینان تا 12 سال در خودرو به شدت دارای ساختار مهار هستند، این برای هر دو صندلی عقب و جلو صدق می کند. بنابراین، از دوران کودکی می توان کودک را در صندلی جلو محکم کرد.

  برای کودکان در سنین مختلف، وسایل ویژه ای برای سفر با ماشین وجود دارد:

  گهواره مخصوص نوزادان؛

  صندلی ماشین برای کودکان از 9 ماه. تا 7 سال؛

  تقویت کننده از 7 تا 12 سال؛

  مثلث (کمربند ایمنی) از 6 تا 12 سال.

  اگر از وسیله ای برای ایمنی کودک در صندلی جلو استفاده کنید، هیچ چیز او را در راه تهدید نمی کند و قوانین راهنمایی و رانندگی نقض نمی شود.

  قوانین راهنمایی و رانندگی تعهدات والدین را برای ایجاد شرایطی برای تردد ایمن کودکان در ماشین تجویز می کند. ساختارهای مهار ساخته شده برای کودکان حرکت راحت در ماشین را تسهیل می کند:

  صندلی ماشین نوزاد؛ صندلی راحتی; بالش تقویت کننده; مثلث؛ کمربند ایمنی.

  صندلی ماشین نوزاد. در وضعیت خوابیده به پشت، نوزاد منتقل می شود؛ برای این، یک دستگاه ویژه ساخته شده است - صندلی ماشین نوزاد. طراحی آن وجود تسمه های خاصی را فرض می کند که از افتادن کودک جلوگیری می کند.

  صندلی ماشین به کودکان زیر 12 سال اجازه اقامت در ماشین در حال حرکت را می دهد. هنگام ساخت صندلی ماشین، ساختار فیزیولوژیکی کودکان، وزن بدن و قد آنها در نظر گرفته می شود. بهتر است کودکان را در ماشین پشت صندلی راننده قرار دهید و ثابت شده است که امن ترین مکان در آنجا است.

  بالش تقویت کننده، مثلث.محدودیت هایی مانند بالشتک تقویت کننده یا مثلث کمک می کند تا کودکان در خودرو ایمن باشند. اما این مکانیسم ها فقط از پشت قابل استفاده هستند.

  کودکان 12 سال یا بیشتر مجاز به رانندگی بدون صندلی هستند، اما والدین باید اطمینان حاصل کنند که آنها با کمربند ایمنی بسته شده اند.

  آیا کودک می تواند در صندلی جلو بنشیند؟

  اگر الزامات حمل و نقل کودکان را به شدت رعایت کنید، می توانید. وجود تجهیزات ایمنی ویژه به شما امکان می دهد تا کودکان را در صندلی جلو حمل کنید. کودکان زیر 12 سال باید به طور ایمن در صندلی ماشین، تقویت کننده یا مثلث قرار گیرند.

  در صورت بروز تصادف، صندلی کنار راننده آسیب زاترین صندلی محسوب می شود، بنابراین نیازی به ریسک و حمل کودک در صندلی جلو نیست. طبق آمار، کم خطرترین مکان خودرو در قسمت عقب است.

  اگر کودکی را در صندلی جلو حمل کنید، ممکن است تهدید دیگری در کمین باشد - کیسه هوا. در هنگام تصادف، احتمال خاموش شدن و له شدن کودک وجود دارد. نیروی بسیار زیاد پرتاب بالش می تواند صدمات جبران ناپذیری به نوزاد وارد کند.

  هنگام حمل و نقل کودکان برخلاف جهت حرکت، کیسه هوا غیرفعال می شود.

  نوزادی که جلو می نشیند، حواس راننده را پرت می کند، توجه او کاهش می یابد و خطر تصادف افزایش می یابد. قوانین می گویند که شما می توانید کودکان را در صندلی جلوی ماشین قرار دهید، اما اینکه آیا شما نیاز به انجام این کار دارید به خود والدین بستگی دارد.

  چنین والدینی هستند که در اجرای قوانین حمل و نقل بی مسئولیت هستند، بدون اینکه به عواقب آن فکر کنند.

  قوانین ثابت کردن کودک کوچک فقط با کمربند ایمنی معمولی را ممنوع می کند. اگر تصادفی رخ دهد، می تواند گردن را خرد کند، زیرا برای بزرگسالان از ارتفاع 150 سانتی متر طراحی شده است.

  برخی از والدین بر این باورند که کافی است کودک را روی بالش بنشانید و مانند بزرگسالان آن را با کمربند ببندید. این بسیار خطرناک است، کودک از روی بالش می لغزد و کمربند می تواند تنفس را مسدود کند و خفه شود.

  این یک اشتباه بزرگ است که یک کودک را در صندلی جلوی ماشین در حالی که در آغوش شما می نشیند حمل کنید. در صورت برخورد، فرد بالغ مسافر کوچک را به وزن وزن خود له می کند. والدین حتی در هنگام حرکت با سرعت کم نمی توانند از سقوط کودک جلوگیری کنند.

  هنگام سوار کردن کودکان در وسیله نقلیه، والدین باید از مسئولیت کامل سلامت و زندگی آنها آگاه باشند. این را ساده نگیرید، زیرا عواقب آن می تواند وخیم باشد.

  سن بچه ها در صندلی جلوی ماشین. قوانین حداقل سنی را برای سوار شدن کودک در صندلی جلو مشخص نمی کند. اما آنها به وضوح تصریح می کنند که کودک زیر 12 سال در صندلی جلو باید به طور ایمن ثابت شود.

  برای هر سنی کودک، برای اطمینان از ایمنی در وسیله نقلیه، وسایل مهار کننده خاصی ساخته شده است. تنها پس از 12 سالگی، کودک حق دارد از کمربند ایمنی معمولی استفاده کند. حتی نوزاد را می توان در جلو قرار داد، اما در یک گهواره مخصوص، به طور ایمن آن را ثابت کرد.

  اگر افسر پلیس راهنمایی و رانندگی برای اثبات سن کودک، شناسنامه یا مدرک دیگری بخواهد، قانون شکنی کرده است.

  نیازی به ارائه هیچ مدرکی ندارید. مسلح به دانش، والدین می توانند در گفتگو با بازرس از دیدگاه خود دفاع کنند.

  چگونه سن کودک در صندلی جلو را تایید کنم؟ راننده موظف به ارائه شناسنامه کودک یا سند دیگری که سن مسافر کوچک را تایید می کند به بازرس ندارد. بیشتر اوقات، سن کودک در صندلی جلو به صورت بصری و با ظاهر تعیین می شود. بنابراین، اگر افسر پلیس راهنمایی و رانندگی درخواست مدارک کند، غیرقانونی است.

  چگونه کودک خود را در صندلی جلو به درستی حمل کنیم؟

  اطمینان از ماندن ایمن کودکان در ماشین تنها با رعایت دقیق قوانین تجویز شده امکان پذیر است. اگر والدین از رعایت الزامات مراقبت نکنند، عواقب آن می تواند وخیم باشد.

  انتخاب صندلی برای جابجایی کودک در صندلی جلویی خودرو باید با دقت و با توجه به سن و وزن مسافر انتخاب شود. اما علاوه بر صندلی ماشین، عواملی نیز وجود دارد که ایمنی نوزاد به آنها بستگی دارد.

  منبع : motorcustoms.ru

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  محمد 8 روز قبل
  0

  صندلی کودک

  سامان پیری 4 ماه قبل
  0

  صندلی کودک

  Rooghayeh 4 ماه قبل
  0

  صندلی کودک

  ناشناس 8 ماه قبل
  0

  یک صندلی کوچک که داخل ماشین جای سرنشینان نصب میشود

  ناشناس 8 ماه قبل
  1

  یه صندلی کوچک که توماشین جایرسرنین میگذارند

  فریبا 8 ماه قبل
  -1

  صندلی کودک

  هاشم ساری نیا 9 ماه قبل
  1

  صندلی کودک

  الینا 10 ماه قبل
  2

  صندلی کودک

  0
  اره 8 ماه قبل

  اره

  هادی مهربانی 10 ماه قبل
  2

  یک صندلی کوچک

  ناشناس 11 ماه قبل
  -1

  صندلی کودک

  ناشناس 11 ماه قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه

  مهدی 11 ماه قبل
  5

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید