این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  esale.ir ورود کاربر

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  esale.ir ورود کاربر را از این سایت دریافت کنید.

  Transferring to the website...

  منبع مطلب : esale.ikco.ir

  esale.ikco.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱ esale.ikco.ir، نحوه ثبت نام و ورود کاربر در سامانه فروش اینترنتی esale.ikco ارائه شده است.

  سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  برای مشاوره سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱

  برای مشاوره سایت ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱

  برای ورود مستقیم به سامانه ثبت نام ایران خودرو کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه ثبت نام ایران خودرو به نشانی www.esale.ikco.ir ارائه شده است.

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  راهنمای ورود کاربر به سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  شرایط لازم برای ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  نحوه ثبت نام در سایت ایران خودرو ۱۴۰۱ esale.ikco.ir

  ثبت نام پیش فروش وفروش فوق العاده ایران خودرو esale.ikco.ir

  ثبت نام پیش فروش سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  نتایج قرعه کشی ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۱ esale.ikco.ir

  سایت ثبت نام ایران خودرو برای مادران

  سوالات متداول

  ایران خودرو یکی از کارخانه های خودروسازی در کشور ایران است که در سال های اخیر جشنواره های فروش مختلفی را برای فروش محصولات خود در نظر گرفته است. با توجه به اینکه امکان مراجعه حضوری اشخاص برای خرید خودرو یا شرکت در جشنواره های مختلف ایران خودرو وجود ندارد، این کارخانه اقدام به راه اندازی سایت ثبت نام ایران خودرو کرده است.

  آن دسته از افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف این سایت در سال ۱۴۰۱ را دارند، می بایست که به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir مراجعه و از بخش های مختلف آن استفاده نمایند. حال، در ادامه این مقاله توضیحات کاملی در خصوص نحوه ثبت نام ایرانخودرو، تکمیل فرم ثبت نام ایران خودرو قرعه کشی و اعلام نتایح محصولات ایران خودرو ارائه شده است.

  معرفی سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  شرکت ایران خودرو یکی از شرکت های خودروسازی در کشور ایران است که اقدام به تولید خودروهای بسیار زیادی کرده است. هر ساله افراد زیادی اقدام به خرید خودروهای ایران خودرو می کنند. یکی از راه های خرید خودروهای ایران خودرو این است که افراد متقاضی به سایت ثبت نام ایران خودرو مراجعه کنند و مراحل مربوط به ثبت نام خودروی مورد نظر خود را در این سایت انجام  دهند.

  سایت ثبت نام ایران خودرو امکان ثبت نام غیر حضوری در جشنواره پیش فروش و جشنواره های مختلف دیگر را نیز برای متقاضیان خرید خودروهای ایران خودرو فراهم کرده است. آن دسته از افرادی که قصد ورود به بخش ثبت نام در خودروهای ایران خودرو را دارند، می بایست که به سایت ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir با دریافت کد کاربری و رمز عبور اختصاصی مراجعه کنند و از طریق ورود به بخش های مختلف مراحل ثبت نام در این سامانه را انجام دهند.

  البته بر اساس اطلاعیه منتشر شده در رابطه با ثبت نام اینترنتی ایران خودرو داوطلبان باید برای انجام مراحل مربوط به ثبت نام ابتدا در یکی از بانک های معرفی شده و مورد تایید ایران خودرو، حساب وکالتی خود را ایجاد کنند تا بتوانند پس از واریز بخش از هزینه خرید ماشین در حساب وکالتی خود، در قرعه کشی شرکت نمایند. در صورت قبولی در قرعه کشی ایران خودرو این هزینه بابت دریافت ماشین مورد نظر از حساب مذکور توسط ایران خودرو برداشته می شود.

  لازم به ذکر است که امکان دسترسی به سایت esale.ikco.ir برای تمامی افراد در کل کشور وجود دارد و محدودیتی در زمینه ورود و یا ثبت نام در هر یک از جشنواره های ایران خودرو برای هر یک از استان ها و یا شهرستان های کشور در این سایت وجود نخواهد داشت. طرح های متنوعی برای فروش خودرو در اختیار داوطلبان قرار گرفته که از جمله می توان طرح جوانی جمعیت ایران خودرو برای مادران، طرح نوسازی خودروهای فرسوده و طرح فروش عادی را نام برد. برای ثبت نام در طرح فروش عادی داوطلبان نیازمند حساب وکالتی بوده، اما برای شرکت در دو طرح دیگر متقاضیان نیازی به ایجاد حساب وکالتی ندارند.

  متقاضیان ثبت نام خودرو لازم است که فرایند ثبت نام خود را در سامانه سخا پلیس نیز انجام دهند. برای دریافت اطلاعات بیشتر مطالعه مقاله زیر پیشنهاد می شود.

  بیشتر بخوانید: ثبت نام خودرو بدون قرعه کشی ایران خودرو

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود کاربر به سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  سایت ثبت نام شرکت ایران خودرو با هدف ارائه خدمات غیر حضوری به آن دسته از افرادی که متقاضی شرکت در جشنواره های خرید خودرو ایران خودرو می باشند، راه اندازی شده است. البته این سامانه امکانات دیگری را نیز به مردم ارائه می کند، اما مهم ترین این امکانات ثبت نام در طرح پیش فروش خودرو و یا ثبت نام در جشنواره فروش خودرو می باشد.

  در صورتی که قصد ورود به سایت esale.ikco.ir و تکمیل فرم ثبت نام ایران خودرو قرعه کشی را دارید، می توانید طبق مراحلی که در ادامه توضیح داده می شود از طریق این سایت، پیش بروید. برای تکمیل فرآیند ثبت نام داوطلبان می بایست به آدرس یکی از سایت های بانکی مورد تایید شرکت ایران خودرو رفته تا بعد از ایجاد حساب وکالتی امکان ثبت نام در فرآیند خرید ماشین را داشته باشند.

  راهنمای ورود به سایت ثبت نام ایران خودرو esale.ikco.ir

  پس از تایید حساب وکالتی ایجاد شده و نیز موجودی حساب مذکور از سوی ایران خودرو در مدت 2 الی 3 روز کاری داوطلبان می توانند ثبت نام خود را انجام دهند. به همین دلیل برای ثبت نام و یا استفاده از خدمات دیگر می توانید عبارت «سایت ثبت نام ایرانخودرو» به نشانی esale.ikco.ir را در گوگل وارد کنید و وارد سایت اصلی شوید.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید