این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  hl.razi24.ir

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  hl.razi24.ir را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه درمان تکميلي شرکت بيمه رازي

  منبع مطلب : hl.razi24.ir

  سایت بیمه رازی razi24.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت بیمه رازی razi24.ir، استفاده از برنامه همراز بیمه رازی، استعلام خسارت و مراکز درمانی طرف قرارداد پورتال رازی ارائه شده است.

  سایت بیمه رازی razi24.ir

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت بیمه رازی

  برای مشاوره استفاده از امکانات سایت بیمه رازی

  برای ورود مستقیم به سایت بیمه رازی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سایت بیمه رازی به نشانی razi24.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سایت بیمه رازی razi24.ir

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی razi24.ir

  سامانه همراز بیمه رازی

  خدمات الکترونیک بیمه رازی

  مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه رازی

  سوالات متداول

  در جامعه رو به گسترش امروز نیاز به یک مجموعه تضمین کننده احساس می شود. شرکت های بیمه یکی از اصلی ترین شرکت های تضمین کننده هستند که اموال و دارایی های مادی، غیر مادی، سلامتی، حوادث و موارد بسیاری را تحت پوشش خود قرار می دهند. بیمه رازی از سال ۱۳۸۲ فعالیت خود را شروع کرد و تا به امروز با ۳۶ شعبه، ۱۵۰۶ نمایندگی عمومی و بیش از ۸۷۰ کارگزار قدم های بزرگی در جلب رضایت کاربران خود برداشته است. این شرکت سابقه همکاری با برند های معتبر را در کارنامه خود دارد.

  در این مقاله قصد داریم به معرفی سایت بیمه رازی و خدماتی که به کاربران خود ارائه می دهند بپردازیم. همچنین، راهنمای ورود به پورتال سایت رازی به نشانی اینترنتی razi24.ir، استفاده از برنامه همراز، خدمات الکترونیک، استعلام خسارت و مراکز درمانی طرف قرارداد بیمه رازی ارائه شده است.

  معرفی سایت بیمه رازی razi24.ir

  بیمه رازی خدمات مختلفی را در حوزه انواع بیمه نامه های ارائه می دهد. این بیمه گر نیز مانند شرکت های دیگر، برای معرفی خود و ایجاد بستری برای خدمات غیر حضوری و آنلاین، اقدام به ایجاد سایتی به آدرس razi24.ir کرده است. در نتیجه، بیمه گذاران دیگر نیازی به مراجعه حضوری به شعب و نمایندگی های بیمه رازی برای انجام امور بیمه ای خود نخواهند داشت. در این سایت خدمات الکترونیکی، انواع بیمه نامه ها، آموزش، اخبار، پذیرش نمایندگی، تماس با ما، مراکز درمانی طرف قرارداد، روزنامه، ماهنامه و تلویزیون رازی قابل مشاهده است که می توان با توجه به نیاز خود، یکی را انتخاب کرد.

  همچنین، بیمه رازی سایت دیگری نیز طراحی کرده است تا ارائه دهنده خدمات الکترونیکی بیمه باشد. سامانه همرازبیمه رازی، امکاناتی مانند تمدید بیمه نامه شخص ثالث و صدور آنلاین بیمه نامه را به کاربران ارائه می دهد. نمایندگان بیمه رازی نیز می توانند از طریق این سامانه لیست بیمه نامه های تمدیدی خود را مشاهده کنند و شعب هم، گزارش عملکردشان را دریافت کنند. به علاوه، داشتن اپ گوشی، یکی از مزایای سامانه همراز است.

  بیشتر بخوانید : سایت سازمان بیمه تامین اجتماعی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی razi24.ir

  کاربران برای بهره مندی از خدمات وب سایت بیمه رازی، دو راه پیش روی دارند؛ یک، استفاده از وب سایت خدمات بیمه رازی و دو، بهره مندی از برنامه همراز که اپلیکیشن آن نیز برای گوشی های هوشمند طراحی و تولید شده است. بیمه گذاران می توانند در سایت اصلی بیمه رازی razi24.ir، به بخش کارتابل بیمه گذاران بروند و از طریق آن وارد سایت شوند. در ادامه، راهنمای ورود به پورتال سایت رازی ارائه شده است.

  راهنمای ورود به پورتال سایت رازی

  وارد سایت بیمه رازی به آدرس razi24.ir شوید و در بالای سایت، روی گزینه خدمات الکترونیکی کلیک کنید.

  در منو باز شده، روی عبارت پنل های ویژه بروید تا منویی دیگر باز شود و در آن "ویژه بیمه گذاران را انتخاب کنید.

  روی گزینه کارتابل بیمه گذاران کلیک کنید.

  در صفحه باز شده، کد بیمه گذار، کد ملی و کد امنیتی را وارد کنید و روی مرحله بعدی کلیک کنید تا وارد پنل خود شوید.

  بیمه مرکزی با توجه به اهداف و وظایف خاصی که دارد، اقدام به راه اندازی سایت بیمه مرکزی نموده است تا کلیه مردم بتوانند از طریق آن از خدمات ارائه شده به صورت غیر حضوری استفاده کنند که توضیحات بیشتر در این خصوص، در مقاله زیر ارائه شده است.

  بیشتر بخوانید : سایت بیمه مرکزی

  سامانه همراز بیمه رازی

  همراز بیمه رازی، سامانه ای است که خدمات الکترونیک و غیرحضوری بیمه رازی را ارائه می دهد. تمامی کاربران می توانند با ورود به این سامانه، فعالیت هایی مانند پرداخت اقساط بیمه عمر، پرداخت اعلامیه بدهکار بیمه های غیر عمر، بررسی اصالت بیمه نامه، چاپ بیمه بدنه ثالت و موارد دیگر را انجام دهند. همچنین نمایندگان نیز می توانند با استفاده از برنامه همراز بیمه رازی، لیست بیمه های تمدیدی را مشاهده کنند و شعب هم امکان مشاهده عملکرد خود و دسترسی به سامانه مناقصات را از طریق سایت همراز دارند.

  این سامانه علاوه بر نسخه وب، دارای دو دوسخه دیگر به صورت اپلیکیشن و خط تلفن است که از طریق آن ها نیز می توان به اکثر خدمات اشاره شده دسترسی داشت. با استفاده از اپ همراز می توان نزدیک ترین مرکز درمانی، نمایندگی و شعب بیمه رازی را پیدا کرد. در ادامه، لینک دانلود این برنامه ارائه شده است تا متقاضیان بتوانند به راحتی آن را دانلود و نصب کنند؛ اما این برنامه در حال حاضر فقط در سیستم عامل اندروید قابل نصب است.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید