این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  oly.medu.ir اعلام نتایج

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  oly.medu.ir اعلام نتایج را از این سایت دریافت کنید.

  سامانه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱

  تو این مقاله تحصیلیکو سامانه ثبت نام آزمون المپیادهای علمی دانش آموزی my.medu.ir سال تحصیلی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ معرفی و سایت دریافت کارت و اعلام نتایج ارائه شده است.

  سامانه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ oly.medu.ir

  هر ساله مسابقات المپیاد دانش آموزی برای دانش آموزان نمونه و برتر کشور توسط سازمان استعداد های درخشان برگزار می شه. در سال جاری مراحل ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ از تاریخ 16 آذر ماه 1401 لغایت 25 آذر ماه و از طریق سایت my.medu.ir انجام می گیره.

  برای مشاوره سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی 1401 - 1402

  از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره زیر تماس بگیرید:

  تماس با شماره ۹۰۹۹۰۷۵۳۰۵ از کل کشور

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱ شب حتی ایام تعطیل

  درصورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید .

  هر سال دانش آموزایی که علاقه مند به شرکت در مسابقه ها و المپیادهای دانش آموزی هستن، در صورت داشتن شرایط لازم به طور جدی تصمیم می گیرن که برای شرکت در این مسابقات و المپیادها از طریق سایت المپیاد دانش آموزی اقدام به ثبت نام کنن.

  اگر اطلاعات نسبی در مورد نحوه برگزاری المپیاد ها داشته باشین، به خوبی این نکته رو می دونین که همه المپیادهای دانش آموزی در هر رشته ای، چند مرحله ای هستن. قبل از اینکه داوطلبا بخوان برای شرکت در این آزمون و مسابقات اماده بشن باید حتما در سامانه المپیاد دانش آموزی آموزش و پرورش به آدرس my.medu.ir ثبت نام کنن و فرم پیش نویس و به طور کامل پر کرده و اطلاعات شخصی خودشون رو در این سایت وارد کنن.

  دانش آموزا علاوه بر تکمیل فرم ثبت نام در این سامانه باید کلیه مراحل این آزمون مثل دریافت کارت ورود به جلسه و یا اعلام نتایج هر مرحله رو نیز از سایت my.medu.ir​ پیگیری کنن. در ادامه این مقاله لینک ورود به سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ برای هر مرحله رو گذاشتیم.

  برای ورود مستقیم به سایت آزمون های المپیاد علمی دانش آموزی my.medu.ir کلیک کنید.

  به دلیل اهمیت ویژه ثبت نام و مراحل المپیاد در این مقاله به معرفی سامانه المپیاد برای ثبت نام و دریافت نتایج پرداختیم. پس تا آخر مقاله همراه ما باشید!

  سامانه ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ my.medu.ir

  هدف از برگزاری المپیاد های علمی اینه که یک فضای رقابتی سالم بین بچه ها و دانش آموزا به وجود بیاد تا مشخص بشه بچه ها تا چه اندازه بر موارد گفته شده تسلط دارن و می تونن از پس سوالای آزمون بر بیان. امروزه ثبت نام برای المپیاد خیلی ساده هست و کافیه که دانش آموزا در بازه زمانی که برای ثبت نام در اختیارشون قرار می گیره به سامانه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ به آدرس my.medu.ir مراجعه کنن و اطلاعات شخصیشون رو وارد کنن.

  تا سال گذشته ثبت نام المپیادهای دانش آموزی از طریق سایت oly.medu.ir​ انجام می شد اما برای سال 1401 - 1402، تمامی مراحل ثبت نام و پیگیری آزمون ها از طریق سایت my.medu.ir انجام می شه و دانش آموزا می تونن برای ثبت نام از تاریخ 16 آذر 1401 لغایت 25 آذر 1401 به این سایت مراجعه کنن.

  ثبت نام مرحله اول المپیاد علمی دانش آموزی 1401 - 1402 آغاز شده و مهلت ثبت نام از 16آذر تا 25 آذر 1401 می باشد.

  همچنین پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از جزئیات ثبت نام مثل تاریخ دقیق، شرایط و زمان برگزاری به مقاله زیر مراجعه کنین.

  بیشتر بخوانید : زمان ثبت نام المپیاد دانش آموزی

  سامانه دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ my.medu.ir

  یکی از مدارک لازم برای حضور در جلسه امتحان، همراه داشتن کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی هستش. دانش آموزا برای دریافت این کارت هم باید از طریق سامانه المپیاد دانش آموزی به آدرس my.medu.ir​ اقدام کنن و حتما از روی کارت آزمون پرینت بگیرن، چون برای ورود به جلسه حتما نیاز میشه و اجازه بردن موبایل رو ندارن.

  این کارت حدود سه یا چهار روز قبل از برگزاری آزمون المپیاد، در سایت المپیاد دانش آموزی منتشر میشه و دانش آموزا با ورود به این سایت و وارد کردن اطلاعات لازم می تونن کارت ورود به جلسه المپیاد 1401 - 1402 رو بگیرن. هنوز زمان انتشار این کارت مشخص نشده ولی با عضویت در کانال تلگرام مدارس تحصیلیکو به محض اینکه اطلاعیه ای در این خصوص اعلام بشه مطلع میشین.

  به محض انتشار کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ لینک دریافت اون رو میذاریم.

  شرکت در آزمون المپیاد شرایطی داره که داوطلبای آزمون المپیاد دانش آموزی 1401 - 1402 باید اونها رو رعایت کنن. برای اطلاع از شرایط مقاله زیر رو می تونین مطالعه کنین.

  بیشتر بخوانید : شرایط ثبت نام المپیاد دانش آموزی

  سامانه اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ my.medu.ir

  همونطور که توضیح دادیم، المپیادهای دانش آموزی دارای مراحل مختلفی هستن و تمام این مراحل به صورت اینترنتی در سامانه المپیاد دانش آموزی به آدرس my.medu.ir انجام و اطلاع رسانی میشه. داوطلبا میتونن بعد از برگزاری المپیاد علمی دانش آموزی به سایت المپیاد دانش آموزی my.medu.ir​ مراجعه کرده و اعلام نتایج رو با وارد کردن اطلاعات لازم مشاهده کنن.

  منبع مطلب : www.tahsilico.com

  oly.medu.ir

  در این مقاله سامانه ها لینک ورود به سایت المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ oly.medu.ir، ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج آزمون ارائه شده است.

  سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

  برای مشاوره ثبت نام المیپاد های دانش آموزی

  برای مشاوره ثبت نام المیپاد های دانش آموزی

  برای ورود مستقیم به سامانه المپیاد دانش آموزی کلیک کنید.

  در ادامه راهنمای تصویری استفاده از سامانه المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir ارائه شده است .

  عناوین اصلی این مقاله

  معرفی سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

  راهنمای ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

  سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ oly.medu.ir

  سایت دریافت کارت ورود به جلسه المپیاد دانش آموزی

  سایت اعلام نتایج المپیاد دانش آموزی

  سوالات متداول

  المپیاد دانش آموزی یک رقابت علمی است که هر سال با هدف پیدا کردن دانش آموزان نخبه برای شرکت در المپیاد های جهانی برگزار می شود و دانش آموزان مستعد و علاقمند پایه دهم و یازدهم در صورت داشتن شرایط شرکت در این آزمون ها می توانند شانس خود را امتحان کرده و در این آزمون ها شرکت کنند.

  شرکت دانش پژوهان جوان جهت دسترسی و عملکرد راحت این دانش آموزان جهت پیگیری امور مربوط به المپیاد های مختلف اقدام به راه اندازی سامانه المپیاد دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir کرده است تا دانش آموزان بتوانند با ورود به این سایت تمام فرایند های مربوط به آزمون مد نظر را پیگیری کنند.

  از آنجایی که علاوه بر اطلاع رسانی های مربوط به آزمون المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، فرایند ثبت نام، دریافت کارت ورود به جلسه و اعلام نتایج نهایی آزمون ها هم از طریق سایت oly.medu.ir انجام می شود، در ادامه، این مقاله توضیحات کاملی در خصوص سامانه المپیاد دانش آموزی ارائه شده است.

  معرفی سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

  سامانه المپیاد دانش آموزی زیر نظر آموزش و پرورش، توسط گروه دانش پژوهان جوان و سازمان استعداد های درخشان راه اندازی شده است و تمامی دانش آموزانی که قصد شرکت در آزمون های المپیاد دانش آموزی را دارند باید در زمان مقرر وارد سایت oly.medu.ir شده و فرایند ثبت نام تا اعلام نتایج آزمون ها را از طریق این سایت پیگیری نمایند.آزمون المپیاد علمی طی سه مرحله برگزار می شود و متقاضیان واجد شرایط می توانند با ورود به سایت oly.medu.ir و پنل کاربری خود به صورت اینترنتی علاوه بر تکمیل فرم ثبت نام آزمون ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲، فرایند دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ها و یا مشاهده نتایج را نیز از طریق این سایت انجام دهند.

  بیشتر بخوانید : سایت جشنواره خوارزمی

  برای عضویت در صفحه اینستاگرام ما کلیک کنید

  راهنمای ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی oly.medu.ir

  در صورتی که جزو دانش آموزان پایه دهم و یازدهم واجد شرایط شرکت در آزمون المپیاد های دانش آموزی هستید، برای شرکت در این آزمون ها در ابتدا باید وارد سایت المپیاد علمی دانش آموزی به نشانی oly.medu.ir شده و فرآیند ثبت نام خود را در این سایت انجام دهید.

  برای ورود به سامانه المپیاد دانش آموزی 1401 - 1402 کافیست وارد سایت oly.medu.ir شوید .(برای ورود مستقیم به این سایت می توانید بر روی لینک هایی که در ابتدای مقاله گذاشته شده است کلیک کنید.) سپس کد ملی و رمز ورود همگام را وارد کرده و بر روی گزینه "ورود" کلیک کنید.

  سامانه تعاونی سازمان سنجش، یکی از سامانه هایی است که امکانات مختلفی را به آن دسته از دانش آموزانی که قصد شرکت در کنکور سراسری دارند، ارائه می کند که در مقاله زیر توضیح داده شده است.

  بیشتر بخوانید : سایت شرکت تعاونی سنجش

  سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ oly.medu.ir

  فرایند ثبت نام آزمون المپیاد دانش آموزی به صورت کاملا اینترنتی از طریق سایت oly.medu.ir انجام می شود و دانش آموزانی که قصد شرکت در این آزمون را دارند باید در زمان مربوطه وارد سایت ثبت نام المپیاد دانش آموزی شده و با وارد کردن کد ملی و رمز عبور همگامی که از مدیر مدرسه دریافت کرده اند برای تکمیل فرم ثبت نام خود اقدام نمایند. البته بعد از تکمیل فرم پذیرش در صورتی ثبت نام شما در این آزمون نهایی می شود که شما هزینه مشخص شده آزمون را بپردازید و در آخر کد پیگیری ثبت نام را دریافت کنید.

  همان طور که گفته شد، فرایند ثبت نام المپیاد دانش آموزی ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ در سه مرحله انجام می شود و دانش آموزان بعد از موفقیت در هر مرحله باید مجدد مراحل ثبت نام در آزمون بعدی را به صورت اینترنتی از طریق سایت oly.medu.ir انجام دهند. حال در ادامه، راهنمای ثبت نام در المپیاد دانش آموزی ارائه شده است.

  زمان ثبت نام در آزمون‌ المپیادهای علمی ویژه دانش‌ آموزان مدارس دوره دوم متوسطه داخل و خارج از کشور ۱۴۰۱ - ۱۴۰۲ هنوز مشخص نشده است که به محض تعیین شدن آن، در این مقاله نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

  منبع مطلب : www.samanehha.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید