این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  sabasrm.ir وام ضروری

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  sabasrm.ir وام ضروری را از این سایت دریافت کنید.

  صندوق بازنشستگی کشوری

  پیوندها

  وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی

  صندوق بازنشستگی کشوری

  راه‌های ارتباطی

  آدرس: تهران، خيابان دکتر فاطمی، ميدان جهاد پلاک ۶۱

  تلفن مرکز ارتباط با ذی‌نفعان: ۲۵۰۰-۰۲۱

  فکس: ۸۸۹۶۳۶۰۲ کد پستی: ۱۴۱۴۷۷۱۱۱۸ ايميل: info@cspf.ir

  ايميل روابط عمومی: cspfnews@gmail.com

  مشارکت مردمی: mosharekatmardomi@cspf.ir

  منبع مطلب : services.sabasrm.ir

  رفع اختلال سایت ثبت نام وام ضروری 30میلیونی بازنشستگان کشوری تا ساعاتی دیگر/امکان ثبت نام تا 28اسفندماه وجود دارد

  با توجه به آغاز ثبت نام وام ضروری 30میلیون تومانی از صبح امروز (شنبه 6اسفندماه) و به دلیل افزایش چشمگیر ترافیک و ورودی سایت ثبت نام اینترنتی (درگاه خدمات

  اطلاعیه؛

  رفع اختلال سایت ثبت نام وام ضروری ۳۰میلیونی بازنشستگان کشوری تا ساعاتی دیگر/امکان ثبت نام تا ۲۸اسفندماه وجود دارد

  ۶/اسفند/۱۴۰۱

  با توجه به آغاز ثبت نام وام ضروری ۳۰میلیون تومانی از صبح امروز (شنبه ۶اسفندماه) و به دلیل افزایش چشمگیر ترافیک و ورودی سایت ثبت نام اینترنتی (درگاه خدمات الکترونیک sabasrm) این درگاه در حال حاضر با اختلال مواجه شده است.

  به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، ضمن پوزش از متقاضیان ثبت نام این تسهیلات و تاکید اینکه همکاران این صندوق با اختصاص سرورهای جدید درحال رفع اختلال و ترافیک ایجاد شده هستند، به اطلاع میرساند از آنجایی که مهلت ثبت نام وام ضروری ۳۰ میلیون تومانی بازنشستگان و وظیفه بگیران عزیز تحت پوشش این صندوق تا روز یکشنبه ۲۸اسفندماه ادامه خواهد داشت، بازنشستگان عزیز می توانند در کمال آرامش و به تدریج تا پایان دوره تعیین شده یعنی تا ۲۸اسفندماه نسبت به ثبت نام این تسهیلات اقدام کنند.

  بدیهی است، زمان ثبت تقاضای اینترنتی عزیزان بازنشسته هیچگونه اثری در بررسی شرایط متقاضیان و تعیین واجدین شرایط دریافت وام و نتایج قرعه کشی احتمالی و نوبت بندی ماهانه پرداخت این نوع وام نخواهد داشت.

  در ضمن، ثبت نام این تسهیلات صرفا به صورت اینترنتی و از طریق درگاه خدمات الکترونیک صندوق بازنشستگی کشوری (قابل استفاده از طریق تلفن همراه) به نشانی sabasrm.ir و به صورت کاملا رایگان با مهلت ۲۳روزه (۶ تا ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱) تعیین شده است.

  گفتنی است، این تسهیلات به «متقاضیانی که از تاریخ صدور حکم بازنشستگی آنها کمتر از یک سال گذشته باشد»، «وراث ذکوری که تا سه سال آینده از لیست وظیفه بگیری حذف می شوند»، «متقاضیانی که حکم ترمیم سال جاری برای آنان صادر نگردیده است» تعلق نمی گیرد. ضمنا «فقط یکی از وراث وظیفه بگیر با رضایت سایر وراث وظیفه بگیر می تواند از وام استفاده نماید».

  بنابراین خواهشمند است متقاضیان محترم پیش از ثبت نام حتما شرایط و ضوابط اعلام شده را به دقت مطالعه نموده و سپس اقدام به ثبت تقاضا کنند.

  متقاضیان برای ثبت نام این تسهیلات تا اطلاع ثانوی می توانید از لینک زیر استفاده نمایید:

  https://services.sabasrm.ir/loan1/LoanRegisteration/login.aspx? 

  منبع مطلب : www.cspf.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 25 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید